Už mesiac  sme otvorení, po sviatkoch pribúdajú ďalší  členovia a už aj tí “zahraniční”. Aiméé a Georg  sa stali našimi prvými “cudzincami” žijúcimi a pracujúcimi v Bratislave, najnovšie už priamo z Hviezdoslavovho námestia – z HUBu.

Pracuj z centra mesta na svojich snoch aj ty. Dostaneš stôl, stoličku a… u nás to nekončí. Čo sú to vlastne tie členstvá, čo je v nich zahrnuté a čo nie, o tom je náš najnovší blog.

V našom členstve dostaneš:

  • podporu HOSTa
  • možnosť využívať HUBnet na aktívnu komunikáciu s vyše 7000 členmi ostatných HUBov vo viac ako 70 mestách
  • reprezentatívny priestor pre tvoje stretnutia a meetingy v super členských cenách
  • HUB Mentoring
  • prehľadný systém HUBLE, kde vidíš svoje členstvo, bookuješ zasadačky, máš prehľad o svojich platbách
  • možnosť flexibilne meniť členstvo podľa potreby každý mesiac bez viazanosti
  • pri najväčšom členstve priestor na usporiadanie vlastného eventu
  • plno doplnkových aktivít, trošku punku, no vždy kvalitný prístup

Buď súčasťou medzinárodného networku. Staň sa členom Impact HUB - obr.1

Čo znamená podpora HOSTa?

Náš HOST si s tebou sadne nad tvojím projektom alebo tvojím príbehom.  Pokecáte o tom, čo robíš a čo okrem krásneho dizajnového miesta na prácu v centre mesta potrebuješ. Aké témy riešiš, v čom potrebuješ pomoc odborníka. Na základe toho hľadáme profíkov, ktorí vám prídu pripraviť HUB Mentoring.  HUB 80 a HUB Addicted majú nárok aj na one-to-one stretnutie s naším core tímom a poradenstvo.

Čo je HUB mentoring?

Je to stretnutie teba, našich členov a profíka, ktorí riešia podobné problémy v danej oblasti. Ten vám venuje spravidla od 2 do 4 hodín svojho života. Teda buď vedie workshop a veci vám priamo ukazuje a učí vás, alebo je HUB mentoring vedený ako konzultácia na praktické a najmä konkrétne vaše otázky.

Buď súčasťou medzinárodného networku. Staň sa členom Impact HUB - obr.5b

Čo je to ten HUBnet a HUBLE systém?

Sme súčasťou celosvetového networku a k tomu patrí aj technická podpora pre našich členov. Spájame vás cez celý svet s ľuďmi, ktorí riešia podobné problémy, ktorí by vás mohli inšpirovať a posunúť ďalej.  HUBnet je Facebook v bordovom prevedení – zjednodušene.  Je to naša vlastná sociálna sieť, ktorá slúži na aktívnu komunikáciu a výmenu skúsenosti aj fuckupov ;) A na nadviazanie medzinárodných  priateľstiev a kontaktov. Túto možnosť získaš automaticky od členstva HUB 30.

HUBLE je systém, ktorý preberáme z Prahy a každý náš člen si v ňom pekne vidí tarifu svojho členstva, benefity, obsadenosť zasadačiek, ktoré si hneď môže bookovať. Má v ňom vytvorený vlastný profil.

Členské benefity a doplnkové veci sú?

HUB nie je len o práci a napredovaní vo vlastných projektoch. Rovnako ako ani život. Organizujeme pre teba rôzne akcie, kde sa spoznáš s ostatnými, zabavíš, sem tam podnikneme nejaký trip do iného HUBu vo svete, aby si zase zažil trochu iný pohľad na veci – a podnikanie – v iných krajinách.

Od HUB movie night, po jógu až po tieto tripy, to všetko pre teba vymýšľame, aby si sa u nás nenudil a skúšal nové veci.

Ako prví sa dozvedáte o tom, čo sa u nás deje, aké workshopy tu budú, a teda máte možnosť sa prihlásiť medzi prvými, skôr ako sa kapacita zaplní verejnosťou.

Aké máš zľavy na priestor?

Do hodiny máš naše zasadačky zdarma. Pokojne v nich maj krátke stretká tímu. Potom sa ceny za zasadačku hýbu od 9 EUR/ hodinu a ty si tak môžeš napríklad zorganizovať workshop pre svojich klientov v dizajnérsky vymakanom priestore uprostred Hviezdka. Zľavy máš aj na konferenčnú miestnosť a na openspace.

Buď súčasťou medzinárodného networku. Staň sa členom Impact HUB - obr.2Buď súčasťou medzinárodného networku. Staň sa členom Impact HUB - obr.3

A aké to máte vlastne členstvá?

Máme ich 5:

Let´s HUB
je pre ľudí, ktorí hľadajú skôr mentoring, networkové akcie, občas zasadačky či konferenčku. Za 13 EUR mesačne máš presne toto všetko plus 1 deň v našom priestore pre svoju prácu. Je vhodné pre pracujúcich ľudí – myslíme tak normálne :) – pre študentov, pre tých, čo hľadajú nové kontakty.

HUB 30
je rozšírenou verziou Let´s HUB, keď máš za 50 EUR mesačne k dispozícii pracovný stôl, perfektný net a svoju stoličku na 30 hodín. Navyše môžeš využívať HUBnet. Máš k dispozícii kuchynku, lounge a rôzne zákutia HUBu. Máš prístup k našej internej odbornej knižnici – akože offline – normálne kniha do ruky.

HUB 80
Má okrem tohto všetkého 80 hodín v pracovnom coworkingu, pre teba je už možné zriadiť fixdesk, máš možnosť si dať s nami one to one mentoring a samozrejme máš väčšie zľavy na zriadenie spoločnosti, virtuálne sídlo a podobne.

HUB Addicted
Máš neobmedzený vstup od 8:30 do 18:00 ale sem tam ťa necháme aj dlhšie ;). Máš všetky vyššie spomenuté výhody členstiev, a keďže si tu často, zrejme sa z nás stanú aj priatelia. Máš najväčšie zľavy a možnosť usporiadať u nás svoj event, tak ako to využila aj Tina a usporiadala skvelé SUX fórum.

One day HUB
Toto členstvo je trošku špeciálne. Je určené pre tých, ktorí v Bratislave len vybavujú stretnutia a majú občastné meety. Všetkým, ktorí potrebujete sem tam pokojné miesto s dobrým netom pre svoju prácu a nechcete pracovať na hotelovej izbe. Jednodňový celodenný vstup vás u vás vyjde  10 EUR.

Buď súčasťou medzinárodného networku. Staň sa členom Impact HUB - obr.4

Každé členstvo sa dá zrušiť, zmeniť, zvýšiť aj znížiť, prerušiť vždy z mesiaca  na mesiac. Je teda maximálne flexibilné. A využiť ho môžete od 8:30 do 18:00, v prípade špeciálnych situácií a po dohode aj v špeciálny čas. Tvoj projekt, na ktorom makáš, dostane našu komunikačnú podporu.

Chceš sa stať naším členom? Jednoducho napíš na baska@impacthub.sk alebo peto@impacthub.sk a dohodneme si s tebou kávu či pivo a ukážeme ti náš priestor.

Tešíme sa na teba!

Baška Klimek

Ďalšie články z blogu Impact HUB môžete nájsť > TU

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu