zdroj foto: Budiš/Divino

Na Pohode býva teplo, a preto Budiš na najväčšom hudobnom festivale nesmie opäť chýbať. Prostredníctvom svojich atrakcií prinesie osvieženie, ale aj veľa zábavy a tento rok aj novinku, limitovanú edíciu fliaš Homo festivalis. Návštevníci budú môcť odhaliť svoj charakter a hľadať sebe podobných.

Budiš už tradične prináša na Pohodu Budiš stage so zaujímavým line-upom a s tribúnou na sedenie pre ešte pohodlnejšie užitie si koncertov obľúbených interpretov.

Jednou z dominánt letiska bude aj jedinečný Budiš bar v podobe 2 ruských kôl, kde si budú môcť návštevníci vychutnať osviežujúce miešané drinky s receptúrami pripravenými špeciálne pre Pohodu.

Schladiť sa budú môcť v chillout zóne, kde budú opäť pripravené ventilátory, osviežovače vzduchu a tienidlá.

Budiš si pripravil pre tento rok špeciálnu produktovú inováciu. Po úspechoch z minulých rokov, kedy sa pomocou rôznych predmetov cez vtipné personifikácie prihovárala návštevníkom Pohody edícia Suché šplechy, prináša úplne novú edíciu produktov Homo festivalis.

Tá okrem osvieženia predstaví typické festivalové archetypy. Takže tešiť sa môžete na Náramkáča Zberavého, Zavadzača davového či Opaľovača Červenkastého a mnohých iných a zaradiť sa k nim.

Novinka bude podporená aj unikátnou mikrostránkou a aktiváciou samotných návštevníkov priamo v areáli festivalu so vstupom do špeciálnej zóny.

Na Pohodu patria aj deti, takže bude pre nich aj tento rok pripravená detský bar dojčenskej vody Zlatíčko. Vašim zlatíčkam bude tak k dispozícii kašičky, ovocné a zeleninové šťavy a samozrejme pitný režim.

Festival Pohoda je tiež krásnym príkladom, že aj lokálne veci môžu byť svetové. Preto si na svoje prídu aj fanúšikovia slovenskej koly – Lokálky.

Či už si ju na trenčianskom letisku vychutnáte čapovanú s bohatou penou alebo fľaškovú v unikátnom dizajne, Lokálka vás v horúci festivalový deň osvieži svojou vyváženosťou a plnou chuťou. Ako bonus budú pripravené aj zaujímavé odmeny za nákup Lokálky.

zdroj foto: Budiš/Divino
zdroj foto: Budiš/Divino

 

zdroj foto: Budiš/Divino
zdroj foto: Budiš/Divino

 

zdroj: Budiš/Divino
zdroj: Budiš/Divino
zdroj: Budiš/Divino
zdroj: Budiš/Divino

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu