Novým programovým riaditeľom televízie Barrandov sa stal František Borovský.

Bývalý riaditeľ TV JOJ František Borovský sa stal novým programovým riaditeľom TV Barrandov-obr.2
František Borovský, nový programový riaditeľ TV Barrandov (zdroj foto: TV Barrandov)

Príchodom skúseného manažéra v oblasti televízneho biznisu dochádza k dovŕšeniu zmien v manažmente TV Barrandov, ktorá so sebou priniesla vznik nových staníc pod značkou Barrandov, ako sú Filmový kanál Kino Barrandov, kombinovaný dokumentárny a detský kanál Barrandov Plus a hudobná stanica Barrandov Muzika.

„Skutočnosť, že sa nám podarilo získať tak výraznú osobnosť televíznej brandže, nás napĺňa hrdosťou a vedomím, že do nášho tímu vnesie vytúžené skúsenosti, nový pohľad a sviežu vlnu kreatívneho myslenia, veríme , že v TV Barrandov nadviaže na úspešné vedenie komerčných televíznych staníc na Slovensku, „ povedala Ing. Marcela Hrdá, generálna riaditeľka TV Barrandov

Medzi prvé úlohy Františka Borovského bude patriť upevnenie programovej stratégie Televízie Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus a vývoj novej pôvodnej seriálovej tvorby hlavnej barrandovskej stanice.

„Vstup do televízie Barrandov vnímam ako začiatok mojej novej profesijnej etapy na strane jednej a ako pokračovanie dôverného a mne blízkeho na strane druhej, „ hovorí k novému pôsobisku František Borovský.

František Borovský sa pohybuje v televíznom manažmente od roku 2002, pričom zastával vedúce funkcie v najúspešnejších slovenských televíznych staniciach STV1, Markíza a TV JOJ, kde v rokoch 2007 – 2014 pôsobil na pozícii generálneho riaditeľa. Následne sa venoval rozvoju online a TV projektov prostredníctvom vlastnej spoločnosti FBC MEDIA.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu