Posunuli sme sa úspešne do ďalšieho letného mesiaca a predstavíme si tak filmy, ktoré na nás v kinách čakajú. Môžete sa tešiť aj na tieto augustové štvrtkové premiéry.

Čakajú nás štvrtkové filmové premiéry - 1Vo štvrtok 7. augusta bude mať premiéru film POŠTÁR PAT VO FILME a vaše deti sa majú iste na čo tešiť!

Poštár Pat, skromný a obľúbený doručovateľ pošty, žije so svojou ženou Sárou a ich mladým synom Juliánom idylický život na britskom vidieku, vo svojráznej dedinke Zelené údolie. Potom, ako Pat uvidí epizódu televíznej talentovej show „Si ten pravý“, hodí rukavicu do ringu a pustí sa do súťaže o veľkú cenu, ktorá zahŕňa aj nahrávaciu zmluvu a výlet do Talianska.

Pat je vynikajúcim spevákom a v súťaži to dotiahne až do veľkého londýnskeho finále. Čaká na neho výlet do veľkého mesta, šialeného sveta celebrít a televíznych osobností. Bude to pre neho veľké, no nebezpečné dobrodružstvo. Na ceste za úspechom však Pat prepadáva nástrahám slávy a bohatstva. Našťastie, ako vždy sa môže spoľahnúť na svojich starých priateľov z rodného mestečka a hravého kocúra Freda, vďaka ktorým spozná, že stokrát cennejšia než sláva, kariéra a svetlá veľkých metropol, je skupina blízkych priateľov, s ktorými sa nikdy nebude nudiť.

[message_box title=“Vizitka filmu“ color=“red“]

Originál názov: Postman Pat: The Movie
Veľká Británia, 2014
Žáner: animovaný, detský, rodinný
Doporučená prístupnosť: bez obmedzenia
farebný, slovenský dabing
Dĺžka: 85 min.
Réžia: Mike Disa
Scenár: Nicole Dubuc
Strih: Robert David Sanders

Oficiálna webstránka k filmu:  pozri[/message_box]

 

Čakajú nás štvrtkové filmové premiéry - 2Vo štvrtok 14. augusta bude mať premiéru film EXPENDABLES 3

Úspešná a obľúbená akčná séria Expendables prináša v treťom dieli ďalšiu výbušnú porciu zábavy a ako posily nové filmové legendy. Popri Stallonem, Stathamovi, Lundgrenovi, Liovi či Schwarzeneggerovi budú tentoraz na odstrel aj Antonio Banderas, Harrison Ford a Wesley Snipes. Roly ich nepriateľa sa ujal Mel Gibson.

Tím Expendables bude čeliť priamo jednému zo svojich zakladateľov a bývalých šéfov. Conrad Stonebanks s tvárou Mela Gibsona stál pri ich zrode, potom sa však z neho stal odpadlík a dokonca jeden z Barneyho zadaní na zabitie. Prežil a teraz má tento bezcitný obchodník so zbraňami, čo sa ničoho neštíti,  jediný cieľ: zniesť zo sveta niekdajšieho parťáka a celý ten tím postrádateľných veteránov. Ibaže plány Expendables sú presne opačné. V každom prípade to bude veľmi osobné.

Barney navyše vážne uvažuje o tom, že svojich starých spolubojovníkov pošle do penzie. V radoch Expendables sa preto objavuje čerstvá mladá krv s novým štýlom a znalosťami niečoho takého opovrhnutia hodného ako sú moderné technológie. Novú krv zastupuje Kellan Lutz (známy zo série Twilight ), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a tiež žena! Olympijská medailistka v jude a zápasníčka zmiešaných bojových umení Ronda Rousey.

[message_box title=“Vizitka filmu“ color=“red“]

Originál názov: EXPENDABLES 3
USA – 2014
Dĺžka: 126 min
Réžia: Patrick Hughes
Scenár: Sylvester Stallone, Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt
Kamera: Tom Brown
Hrajú: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Mel Gibson, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger a další.

Odporúčaná prístupnosť: nevhodné pre maloletých do 12 rokov
žáner: akčný
Kampaň: Rádio, Print, Online, OOH[/message_box]

 

„Každý z nich je jedinečný a dostať ich všetkých spolu na jedno miesto je veľmi, veľmi vzácne,“ hovorí o svojich spoluhráčoch Sylvester Stallone. „Život nás viedol rôznymi smermi a cestami, takže keď sa všetci zídu pokope, je to veľká udalosť. Áno, udalosť – to je pre nás kľúčové slovo.“

Režisérom Expendables 3 je Austrálčan Patrick Hughes, ktorého si Stallone vybral kvôli jeho drsnému akčnému filmu The Red Hill. „Vidím ročne naozaj veľa filmov a tento mi utkvel v pamäti. A keď som sa dozvedel, že ho Patrick dokázal natočiť za 18 dní a za menej než pol milióna dolárov, vravel som si, čo by asi dokázal vytvoriť, keby sme mu dali trochu väčšie štetce?“, doplnil Sylvester Stallone.

Choreografie akčných scén sa ujal J. J. Perry, ktorý predtým pracoval na filmoch ako Mortal Kombat, Iron Man, Nespútaný Django či Beowulf. „Tento film je akoby ste vzali Expendables a Expendables 2 a spojili  ich dokopy a okorenili dosť pikantnou omáčkou. Je to najväčší akčný film, na akom som kedy robil, a bolo ich viac než sto,“ konštatuje J. J. Perry.

Vo filme sa síce objaví asi 1200 počítačových trikov, tvorcovia však kládli veľký dôraz na reálnu, poctivú akciu. Od Expendables 3 môžeme teda čakať skvelú akciu v klasickom aj novom štýle, nadhľad a plný zásobník ostrých hlášok.

Čakajú nás štvrtkové filmové premiéry - 3A do tretice, vo štvrtok 28. augusta na nás čaká premiéra filmu LET’S DANCE ALL IN

Najnovšia časť burcujúceho hitu Let’s Dance filmovej série združuje hviezdne obsadenie predchádzajúcich filmov – tentokrát na pozadí trblietavého Las Vegas. Potom, ako sa Seanova (Ryan Guzman) banda vyše roka predierala Hollywoodom, sa jeho tanečný tím rozpadá a vracia sa späť do Miami, avšak bez Seana. On sa odmieta vzdať svojho sna a ostáva v LA. Keď sa dopočuje o nadchádzajúcej tanečnej súťaži v Las Vegas, ktorá by mohla byť jeho životnou príležitosťou, dáva sa dokopy s tanečnými fenoménmi Moose (Adam Sevani) a Andie (Briana Evigan), aby zostavil novú tanečnú posádku. Spolu so známymi hviezdami Let’s Dance ako sú Santiago Twins, Jenny Kido a Madd Chadd (aka Robot guy) a zopár novými tvárami skupina musí držať pokope až do samotného finále, aby sa im podarilo zdolať súpera a samotnú súťaž jej vlastnými zbraňami. Sean má príležitosť naplniť svoje sny, avšak len v prípade, že sa mu podarí dať bokom staré zásady a dlhotrvajúce spory a robiť iba to, čo miluje zo všetkého najväčšmi: tancovať.

[message_box title=“Vizitka filmu“ color=“red“]
Originál názov filmu: Step Up All In
USA, 2014
Dĺžka: 112 min.
Réžia: Trish Sie
Scenár: John Swetnam, Duane Adler
Kamera: Brian Pearson
Strih: Niven Howie
Hudba: Jeff Cardoni
Hrajú: Alyson Stoner, Briana Evigan, Ryan Guzman

Žáner: hudobný, romantický, tanečný
Odporúčaná prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
farebný, české titulky

Oficiálna webstránka k filmu: pozri[/message_box]

Réžie piateho dielu tanečnej série sa tentokrát ujala choreografka, tanečníčka a režisérka Trish Sie. Prezradila, že film ponúkne absolútne špičkové tanečné výkony: „Tanec je jednou z hlavných hviezd tohto filmu. A choreografi boli najdôležitejším tímom špeciálnych efektov, ktorý sme vo filme použili. Podarilo sa im zostaviť tanečné čísla, ktoré sú natoľko ohromujúce, náročné a inovatívne, že môže byť pre divákov ťažké uveriť, že sú skutočné.“

Máme sa teda na čo tešiť!

Zdroj: Bonton Film

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu