zdroj foto: Vltava Labe Media

České vydavateľstvo Vltava Labe Media rozšírilo svoje existujúce portfólio printov o magazín Receptář. Spolu s ním získalo tiež web iReceptář.cz.

Vydavateľstvo VLTAVA LABE MEDIA kúpilo k 17. júla 2018 od spoločnosti Tarsago Česká republika najpredávanejší český hobby mesačník Receptář, vrátane nadväzujúceho webového portálu iReceptář.cz.

„Hobby magazín Receptář svojim tematickým zameraním dopĺňa súčasné portfólio našich tradičných titulov, ako sú napríklad Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení, alebo Dům a zahrada. S kúpou printovej aj webovej verzie sme navyše získali najväčšiu databázu predplatiteľov na trhu, čo nám, okrem posilnenia našej pozície, ponúka aj ďalšie možnosti pre zaujímavé obchodné príležitosti, “ uviedla Jitka Afsahi, výkonná riaditeľka divízie časopisy a členka predstavenstva mediálneho domu VLTAVA LABE MEDIA.

Magazín Receptář je najpredávanejší a najčítanejší hobby titul na českom trhu s pevnou základňou viac ako 55 tisíc predplatiteľov. Zameriava sa okrem iného na rady, nápady a inšpirácie pre záhradu, dom, byt či chatu. Šéfredaktorom je Jan Lodl.

VLTAVA LABE MEDIA, a.s. je druhé najväčšie české vydavateľstvo s trhovým podielom 17% trhu. Je súčasťou investičnej skupiny Penta Investments, do ktorej patrí aj najväčšie slovenské vydavateľstvo News & Media Holding.

VLTAVA LABE MEDIA vydáva titul Deník, najčítanejší spravodajský denník v Českej republike a lifestylové tituly Glanc, Story, Gurmet, Kondícia, National Geographic, dvojmesačník Kreativ Praktická žena, tradičné tituly Týždenník Kvety, Vlasta, Prekvapenie a mesačník Dom a záhrada a Receptář.

VLTAVA LABE MEDIA vydáva najväčší počet televíznych časopisov TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a krížovkárov TV magazín. Súčasťou portfólia sú online tituly www.annonce.cz, www.denik.cz, www.dotyk.cz, www.ireceptar.cz, www.kafe.cz, www.tipcars.com, www.cars.cz a www.automix.cz.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu