Do relácie bol zhotovený nový červený gauč, na nerozoznanie od toho pôvodného. Ten starý si bude môcť vo verejnej aukcii  zaobstarať ktokoľvek.

Pohovka je od teraz až do konca dražby vystavená v Paláci kníh Luxor na Václavskom námestí v Prahe. Môžete si na ňu sadnúť a zaobstarať si selfie.

Z červenej pohovky si s Janom Krausom aj vďaka obrazovky televízie Prima rozprával už naozaj kdekto.

Počnúc osobnosťami, ako je Madeleine Albrightová, Zuzana Kronerová, Csongor Kassai, Patrik „Rytmus“ Vrbovský, či v-blogerka Evelyn, ale i množstvo ďalších ľudí, ktorých Jan Kraus predstavil „svetu“ po prvý krát práve na gauči vo svojej šou.

Keby sme mali vymenovať každého, kto na ňom sedel, zabralo by to veľa času. Od roku 2010  to bolo počas viac ako dvoch stoviek natáčania už takmer 630 hostí.

Mená všetkých hostí > pozri

Červený gauč TV Prima zo Show Jana Krausa je pravdepodobne najsledovanejším gaučom v českých televíziách – celkom ho videlo niečo okolo 107 miliónov divákov.

A to zďaleka nie je všetko! V divadle Archa si gauč na vlastné oči pozrelo už takmer 65 000 divákov a na YouTube má Show Jana Krausa cez 95 miliónov zhliadnutí.

S Janom Krausom sa môžete osobne stretnúť na pohovke vo výklade v priebehu 17. septembra.

Dražba odštartuje 28. septembra  na webe www.aukro.cz. Výťažok z akcie podporí Nadáciu Emil.

Ďalšie informácie o môžete nájsť aj na špeciálnom webe, ktorý vznikol pre potreby aukcie, obsahuje aj odpočítavadlo času do štartu aukcie > pozri

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu