porotcovia ČSMT (foto: TV Prima)

Česko Slovensko má talent (ČSMT) sa stala najúspešnejšou talentovou šou. Tento rok sa dočká už svojej ôsmej sezóny. Vysiela ju česká TV Prima a TV JOJ. Veľkou novinkou tohto ročníka bude ČSMT Aftershow s novými moderátormi – Jakubom Kotekom a Soniou Edde.

Predstaví sa tiež špeciálny porotca Jiřina Bohdalová. Česko Slovensko má talent štartuje v piatok 30. 8. o 20.15 na Prime. O 4 dni skôr ako na TV JOJ. ČSMT aftershow uvidíte od 2. septembra každý pondelok o 20.15 na Prima COOL.

Čaká vás i niekoľko prekvapení. Nestarnúci Jiřina Bohdalová zaskočí na pár dielov ako porotkyňa za herečku Diana Mórová. Špeciálna novinkou, ktorá sa tento rok objaví prvýkrát, bude nadväzujúca relácia ČSMT Aftershow, ktorou divákov prevedie ostrieľaný televízny a rozhlasový moderátor Jakub Kotek a Sonia Edde, známa z Úplne debilných Správ. Netradične sa táto aftershow s nevšednou moderátorskou dvojicou objaví každý pondelok na televíznych obrazovkách Prima COOL.

ČSMT Aftershow, ktorou divákov prevedie ostrieľaný televízny a rozhlasový moderátor Jakub Kotek a Sonia Edde (foto: TV Prima)

Ako už tradične prišli súťažiaci z celej Európy, ale aj z Ázie, USA, Brazílie a Austrálie. Vlani sa hlásili okrem Čechov a Slovákov najviac občania Ruska a Ukrajiny, tento rok dominovali z cudzincov Poliaci. Z minuloročného rekordného počtu striptérských čísel sa presunieme viac k umeniu a privítame niekoľko burlesiek.

Zlatý bzučiak opäť dovolí každému z porotcov posunúť niekoho rovno do finále, ale bude to v takej záplave talentov stačiť? Samozrejme nebudú chýbať silné ľudské príbehy podporené poriadnych talentom.

Doterajší víťazi ČSMT:

2010 – Dae Men
2011 – Atai Omurzakov
2012 – Jozef Pavlusík
2013 – Miroslav Sýkora
2015 – Gyöngyi Bodišová
2016 – ACT 4 Slovakia
2018 – Nikoleta Šurinová

A v akej podobe sa tento rok predstaví legendárna postavička a účastník všetkých ročníkov – pán Pátrovič? Jakub Prachař si k tejto legende vymyslel špeciálnu cenu:

https://www.facebook.com/csmatalent/photos/a.122630624441093/2311308215573312/?type=3&theater

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu