Piata séria talentovej šou sa začína vysielať vo štvrtok 3. septembra na obrazovkách TV Prima a už tento utorok 1. septembra aj na TV JOJ. Prvé tri týždne ju budú môcť diváci vidieť na TV Prima dvakrát týždenne, vo štvrtok a v sobotu, neskôr už len v sobotňajších večeroch. Do poroty zasadne Jaro Slávik, Lucie Bílá a po novom aj moderátor minulých sérií šou Jakub Prachař.

Tohtoročnou novinkou šou Česko Slovensko má talent  je štvrtý porotca, ktorým bude slovenská herečka Diana Mórová. Na režisérsku stoličku si opäť zasadne Jeffo Minařík.

Diváci sa môžu tešiť aj na novú moderátorskú dvojicu Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča, moderátorov FUN rádia.

„Nie každý deň človek dostane takú ponuku, takže z toho mám veľkú radosť. Česko Slovensko má talent je najväčšia show v rámci toho, čo existuje na trhu, a najúspešnejšia v rámci formátov vo svete, “ povedal Junior.

Na stôl porotcov po novom pribudne aj  zlatý bzučiak, ktorý smie porotca využiť iba raz. Oproti červenému bzučiaka, ktorý vystúpenie súťažiacich zastaví, má ten zlatý úplne opačný význam. Po stlačení zlatého bzučiaka porotca súťažiaceho posúva rovno do živých prenosov.

Aktualizované 2. 9. 2015:

Prečítajte si aj > Sledovanosť: Show Česko Slovensko má talent si na JOJke nenechalo ujsť celkovo až 740-tisíc divákov

Predstavme si nováčikov tohtoročnej série:

Marcel Forgač, Diana Mórová, Junior
Marcel, Diana a Junior (zdroj: TV Prima)

Diana Mórová je dlhoročnou tvárou TV JOJ. Narodila sa v roku 1970 v Bratislave a vyštudovala herectvo na VŠMU. Od roku 1992 až dodnes je členkou Slovenského národného divadla. Hrala v obľúbených slovenských seriáloch, napr. Štúrovci alebo Panelák, a vo filmoch Rivers of Babylon, Kura melancholik, Polčas rozpadu a ďalšie. V rokoch 2008 a 2011 získala divácku cenu OTO v kategórii najobľúbenejšie herečka a v roku 2008 dostala ocenenie Krištáľové krídlo za divadlo. Okrem herectva je známa aj z rôznych zábavných show, napr. Hviezdy na ľade, v ktorých obsadila popredné priečky. V minulosti dokonca reprezentovala Československo v gymnastike. Je slobodná a má syna Quida s moderátorom Jurajom Mokrým. Vzhľadom k tomu, že si sama vyskúšala reality show, môže divákom ponúknuť iný uhol pohľadu, než len z pozície porotkyne. Okrem toho je známa svojím perfekcionizmom a úprimnosťou, môže sa tak stať „ženským katom“.

Duo Junior a Marcel patrí medzi slovenskú moderátorskú špičku. Spolu začali moderovať v roku 2009 Popoludňajšiu show a neskôr vytvorili reláciu Ranná šou s Juniorom a Marcelom. Junior a Marcel sú moderátori druhého najpočúvanejšieho komerčného rádia na slovenskom trhu – vo  FUN rádiu. Dvojica moderovala aj Miss Universe. Obľúbení komici navyše spoločne moderujú zábavný program Nikto nie je dokonalý na RTVS.

Junior a Marcel
Junior a Marcel (zdroj: TV Prima)

Marcel Forgáč (1971, Kežmarok) moderuje od roku 1994 a najprv začínal v rádiu. Počas 21 ročnej moderátorskej praxe sa podieľal na množstve zábavných, športových a komerčných podujatí. V roku 2002 dokonca moderoval privítanie zlatých slovenských majstrov sveta v hokeji a niekoľkokrát sa tiež predstavil v pozícii moderátora Miss Universe. Patril k obľúbeným glosátorom z úspešnej Adela show. Je ženatý a má dve deti.

Milan Junior Zimnýkoval (1978, Snina) odštartoval svoju kariéru v študentskom rádiu počas vysokej školy v Prešove, kde študoval dejepis a anglický jazyk. Cez rôzne rádia sa dostal až pred kameru vo verejnoprávnej televízii RTVS. Na TV JOJ začal moderovať v roku 2012 nočné show relácie Hotel Paradise. Je ženatý a má jedno dieťa.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu