Vydavateľstvo Economia po redizajne svojho tlačeného týždenníka Marketing & Media v septembri 2015 zmenilo ku koncu januára 2016 aj jeho web MaM.cz.

Hlavnými zmenami sú nová grafika a responzívny dizajn, vďaka ktorému si budú môcť čitatelia po novom prezerať obsah webu pohodlne už aj na smartfónoch.

Súčasťou webu budú i naďalej denne aktualizované informácie o médiách a marketingu, promo článkov z tlačeného vydania, ale i kompletný elektronický archív týždenníka pre predplatiteľov.

„Nový web je aktualizovaný niekoľkokrát denne a najdôležitejšie udalosti sprostredkováva formou on-line reportáží, ktoré sú u čitateľov veľmi obľúbené,“ povedal Filip Rožánek, šéfredaktor Marketing & Media.

Pred redizajnom:

MaM.cz januar 2016 - pred redizajnom

Po redizajne:

reprefoto MaM.cz 3.2.2016

Magazín Marketing & Media a web MaM.cz sú súčasťou portfólia vydavateľstva Economia.

Konkurenciou sú mu na Českom trhu projekty, ako Mediar.cz, Strategie.cz, MediaMania.cz, či RadioTV.cz.

Pod mediálny dom Economia patria tlačené médiá ako Hospodářské noviny, Ekonom, Respekt, Maketing and Media a online médiá Ihned.cz, Centrum.cz, Aktuálně.cz, Aktuálně.tv, Stahuj.cz, Žena.cz, ale i ďalšie.

Od roku 2008 vlastní väčšinový podiel vo vydavateľstve český podnikateľ a investor Zdeněk Bakala.

Economia, a.s. sa v roku 2014 spojila s ďalšími mediálnymi spoločnosťami Centrum Holdings s.r.o. a Respekt Publishing a.s.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu