Čo ja viem (foto: Eibner Production, zdroj: RTVS)

Počas uplynulého víkendu sa vysokej sledovanosti tešili najmä sobotné zábavné relácie. Súťažno-zábavnú šou Záhady tela si nenechalo ujsť 402 tisíc divákov pri trhovom podiele 18.0 % v cieľovej skupine 12+ a stala sa tak najsledovanejšou nespravodajskou reláciou dňa.

Divákov zaujali aj ďalšie sobotné relácie počas neskoršieho večera. Dvojka prilákala divákov najmä prenosmi zo zápasov hokejovej extraligy.

V piatok večer sledovalo šou Čo ja viem 422 tisíc divákov pri trhovom podiele 18,7 % v cieľovej skupine 12+ a prostredníctvom mobilnej aplikácie si svoje vedomosti otestovalo viac ako 32.000 divákov pri televíznych obrazovkách.

V sobotu u divákov bodovala spomínaná súťažno-zábavná šou Záhady tela (402 tisíc, 18,0 %), ktorá bola nielen najsledovanejším televíznym programom v danom čase, ale aj najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Diváci si nenechali počas sobotného večera ujsť ani satirický seriál Pumpa (338 tisíc, 16,1 %), talkšou Petra Marcina Neskoro večer (292 tisíc, 17,1 %) a talkšou Boris & Brambor Špeciál (155 tisíc, 15,5 %), ktorá bola v danom čase tiež jednotkou v sledovanosti.

Dvojka lákala divákov na športové prenosy. V piatok sledovalo duel HK Dukla Ingema Michalovce a HK Dukla Trenčín v rámci hokejovej extraligy 111 tisíc divákov pri trhovom podiele 6,0 % v cieľovej skupine 12+. Nedeľnú odvetu si nenechalo ujsť až 181 tisíc divákov pri trhovom podiele 8.2 % v cieľovej skupine 12+.

V nedeľu sa vysokej sledovanosti tešila aj diskusná relácia O 5 minút 12 na Jednotke, ktorú si nenechalo ujsť 508 tisíc divákov pri trhovom podiele 34,6 % v cieľovej skupine 12+ a relácia sa tak stala najsledovanejším programom v danom čase.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu