foto: Elite Solutions

Slováci vymysleli originálnu vychytávku pre všetkých, ktorí milujú fotky.

Či už ide o festival, svadbu, párty alebo firemný večierok, ľudia sa fotia naozaj radi. Väčšina skvelých momentiek žiaľ nikdy neopustí smartfón svojich majiteľov. Tento problém vyriešila reklamná agentúra Elite Solutions a predstavila Botografa – inteligentného bota, ktorý tlačí fotky priamo na párty a za pár sekúnd.

Aj priemerný smartfón dnes disponuje pomerne kvalitným fotoaparátom. Dostatok pixelov, rýchla odozva a kopec filtrov stačia na to, aby fotka nielen dobre vyzerala, ale aby mala aj dostatočnú kvalitu. Prečo si ju teda nechávať v telefóne, keď si ju môžete vytlačiť? Printshopy sú out a akcie dobíja nová cool vecička, s ktorou si spomienky z večera odnesiete hneď.

foto: Elite Solutions

Botograf je inteligentný chatbot a zabávač v jednom. Rád s vami pokecá, pošle funny gifká a čo je najdôležitejšie, za pár sekúnd vytlačí akúkoľvek fotografiu. Nie je to žiadna fotobúdka, s ktorou ste viazaný na jedno miesto. Práve naopak. Fotiť sa môžete kdekoľvek a s kýmkoľvek. Stačí mu napísať správu cez Messenger a o zvyšok sa postará.

foto: Elite Solutions
foto: Elite Solutions

Za sebou má už niekoľko úspešných akcií. A to nielen doma, ale aj v zahraničí. Bol súčasťou niekoľkých firemných večierkov, zahviezdil na svadbách a dokonca ste sa s ním mohli stretnúť aj na tohtoročnej Pohode. So zásobníkom na 700 fotiek s prehľadom zvládne fungovať aj celý deň. Je typický svojím štýlovým dizajnom z masívneho dreva a okrem dotykového displeja mu na výraze pridáva aj výrazné podsvietenie. Na párty je jednoducho nepriehliadnuteľný.

foto: Elite Solutions

Botograf nie je prvým “out of box” nápadom z dielne Elite Solutions. V minulosti pripravili aj úspešný projekt Drinkbox – robotický barman, po ktorom bol dokonca dopyt aj v USA. Jeho autor, Peter Šurín, verí, že Botograf prinesie aspoň taký úspech, ako jeho predchodca.

Ak sa chcete o Botografovi dozvedieť viac, určite navštívte stránku www.botograf.sk. A kto vie, možno spraví nezabudnuteľnou aj vašu párty.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu