Medzinárodná študentská súťaž v reklamnej tvorbe Cirkulátor odštartovala svoj 12. ročník. Svoje práce môžete posielať už len do 21. mája. „Banálne chyby, nevkusné prešľapy a nešťastné kombinácie, práve to sú základné piliere konceptu najnovšieho ročníka súťaže Cirkulátor,“ uviedli organizátori.

Prihlásiť je možné aj viacero prác do kategórií – printová komerčná a printová nekomerčná reklama, audiovizuálna, logo/ značka, reklamný text/slogan, reklamná fotografia, reklamný dizajn, alternatívna/nová forma (guerilla), multimediálne formy reklamy, marketingová kampaň a skupinový projekt.

„Choď von, žúruj, spi, proste načerpaj múzu a vytvor prácu, ktorá ohúri a zaujme odborníkov z popredných slovenských reklamných agentúr. Víťazom minulých ročníkov vyšliapal Cirkulátor cestičku do praxe, o čom svedčia ich úspechy a neustály progres,“ vyzývajú na webovej stránke Cirkulátora jeho organizátori z Katedry Masmediálnej komunikácie a reklamy, Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.

O tom, že „Pod lampou nemusí byť vždy najväčšia tma“ vie aj Aďka Caňová, ktorá na minulom ročníku Cirkulátora získala okrem iných kategórií aj skvelé druhé miesto v reklamnom dizajne:

autor: Aďka Caňová, finalista Cirkulátor 2015

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu