Ale skôr ako začnete baliť kufre, príďte sa inšpirovať knižnými novinkami a dozvedieť sa o nich o čosi viac. Najväčšia sieť kníhkupectiev Panta Rhei si pre vás pripravila besedy so slovenskými autormi, ktorými vás prevedie moderátor a znalec dobrých kníh Dado Nagy.

Spoločne so Zuzanou Zátopkovou vám priblížia najzaujímavejšie miesta New Yorku. Nenechajte si ujsť ani autorov ako Tamara Reháčková, Dušan Dušek a Vladimír Hronský. Na bratislavské talkshows na Poštovej je vstup zdarma a na prezentované knihy sa dokonca v deň besedy vzťahuje zľava 10%, tak prečo to nevyužiť?!

Streda 4. jún o 18:00
Tamara Reháčková: Historické záhrady a parky Bratislavy

Diskusia o knihe zachytávajúcej vývoj záhradného umenia na území Bratislavy od stredovekých kláštorných záhrad, cez renesančné a barokové úpravy, až po prírodno-krajinárske parky.

Streda 11. jún o 18:00
Dušan Dušek: Melón sa vždy smeje

Stretnutie s významným slovenským prozaikom a scenáristom pri príležitosti vydania jeho kaleidoskopického sumáru príbehov Adama a Škorice s dvomi úplne novými textami.

Náš rozhovor s Dušanom Dušekom si môžete prečítať > TU

Streda 18. jún o 18:00
Vladimír Hronský: Sprievodca vínami Slovenska

Rozprávanie so známym enológom a someliérom o slovenskom vinárskom svete. Hlavnú časť knihy tvorí výber najlepších slovenských vín a profily vyše šesťdesiatich slovenských vinárstiev.

Pondelok 23. jún o 18:30: Cestovateľské premietanie
Zuzana Zátopková: NEW YORK – Aj pre rodiny s deťmi

Cestovný sprievodca tých najzaujímavejších miest, ktoré by ste mali v New Yorku navštíviť.

Viac informácií môžete nájsť > TU

 

Zdroj: KOMUNIKA, zdroj ilustračnej titulkovej fotokoláže: Marián Luha, masmediálne.info

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu