V dnešnom (30.6.) vydaní denníka METRO sa objavili stopy krvi. Ide o špeciálnu kampaň televízie Prima Cool k novému seriálu Hannibal.

„Krvavé otisky prstů vznikly speciálním umístěním grafiky pod redakční text na třech pravých stránkách za sebou. Mediální skupina MAFRA umožňuje tyto kreativní formáty svým klientům i v dalších titulech,“ uviedla Kateřina Jelínková, riaditeľka marketingu a distribúcie Mediálnej skupiny MAFRA.

ČR Stopy krvi v dnešnom vydaní denníka METRO - strana 11„Hledali jsme netradiční způsob, a hlavně médium, které nám umožní oslovit širokou skupinu potenciálních diváků nového seriálu. METRO pro nás v tomto ohledu bylo jasnou volbou nejen z hlediska cílové skupiny jeho čtenářů, ale hlavně ochoty umístit tento formát  s ‚lehce‘ kontroverzním obsahem,“ doplnil Aleš Pýcha, marketingový riaditeľ TV PRIMA.

Predstavujeme denník METRO:

Denník Metro, ktorý v Českej republike po prvý krát vyšiel v roku 1997, dnes predstavuje najväčšie medzinárodné a najrýchlejšie rastúce noviny sveta. Vychádzajú vo viac, ako 100 metropolách 23 krajinách Európy, Ázie, Severnej a Južnej Ameriky.

Vďaka medzinárodnej sieti, ktorá zahŕňa viac ako 400 novinárov, si v denníku Metro môžete prečítať exkluzívne rozhovory s takými celebritami, ako Nicole Kidman, Steven Spielberg, George Clooney, Tom Cruise či osobnosťami od Dalai Lamy začínajúc a Billem Gatesom končiac.

Nielen preto se stal denník Metro najobľúbenejšími novinami mladých, vzdelaných a časovo zaneprázdnených obyvateľov veľkých metropol.

České vydanie denníka Metro je distribuované zadarmo v Prahe a v ďalších 50-tich mestách v priemernom dennom náklade 280 tisíc výtlačkov. Tým sa Metro radí na prvé miesto medzi denníkmi v počte distribuovaných výtlačkov, navyše v Prahe si udržuje pozíciu najčítanejšieho denníka.

Od leta v roku 2007 doplnilo vydavateľstvo svoje tlačené portfólio o magazín, ktorý predstavuje unikátne spojenie dvoch lifestylových magazínov pre obe pohlavia.

A v roku 2009 sa v regiónoch Brno a Plzeň predstavuje unikátny koncept XXL, keď sa raz mesačne distribuuje aktuálne vydanie denníka nad rámec bežného nákladu do 100 tisíc poštovných schránok miestnym domácnostiam. Tým sa v týchto oblastiach stalo Metro najúčinnejším inzertným nástrojom s takmer 100 percentným pokrytím miestnej populácie.

Denník Metro je od roku 2006 evidovaný v Guinessovej knihe rekordov ako najväčší medzinárodný denník. V roku 2009 získalo dokonca  Metro ocenenie „Najlepšie noviny roka“ na medzinárodnom mediálnom festivale vo Valencii.

Pozrite si teraz, ako dnešné (30.6.) vydanie METRA vyzeralo:

ČR Stopy krvi v dnešnom vydaní denníka METRO - strana 11

ČR Stopy krvi v dnešnom vydaní denníka METRO - strana 7ČR Stopy krvi v dnešnom vydaní denníka METRO - strana 9Zdroj: MAFRA

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu