repro foto: spot ČSOB

Biela polárna sova sa v najnovšej kampani z dielne MUW Saatchi & Saatchi stáva „tvárou“ jej mobilnej aplikácie. V kampani s podtitulom „Uvoľnite miesto najlepšie hodnotenej* aplikácii“ banka prezentuje výhody svojho ČSOB SmartBankingu, ktorý si teraz môžu klienti vyskúšať spolu s účtom na rok bez poplatku.

Najnovší spot sa nakrúcal v Trnave, a to aj v priestoroch vynoveného Nádvoria, v produkcii Hitchhiker Films a réžii Dana Dekana. Sova v ňom postupne prezentuje výhody mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking, vrátane jej rýchlosti, prehľadnosti či možnosti odhlásenia zatrasením, za ktoré získava najvyššie hodnotenia okoloidúcich používateľov aplikácie.

ČSOB v komunikácii rovnako ako v predošlých dvoch spotoch kladie veľký dôraz na ideu poradenstva. Avšak tentoraz divákom neradí jej hlavný hrdina, ale samotní používatelia mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking. Spokojnosť dáva hlavný hrdina v spote patrične najavo, tak gestami, ako aj emóciami. Vďačí za to najmä štúdiu ALIEN, ktoré stojí za 3D modelom sovy.

V rámci kampane dáva ČSOB možnosť vyskúšať si najlepšie hodnotenú bankovú aplikáciu* aj tým, ktorí ju dosiaľ nevyužívali. Novým klientom, ktorí si otvoria nový účet ČSOB Pohoda alebo si ho „prenesú“ z inej banky, dá balík služieb ČSOB Pohoda na rok úplne bez poplatku. Ďalších 30 eur navyše získajú klienti, ktorí využijú tzv. switching a svoj účet si prenesú z inej banky. Klienti môžu navyše získať Poistenie pravidelných výdavkov na 6 mesiacov bez poplatku.

Vizitka kampane:

Agentúra: MUW Saatchi & Saatchi
Creative Director: Jaroslav Vígh
Art Director: Ivan Tichý, Roman Švajka
Copywriter: Dajana Székelyová, Ivana Polohová, Jakub Kuvik, Jaroslav Vígh
Stratég: Klaudia Linkeschová, Patrícia Reichlová
Unit Director: Anna Dzurjaníková
Head Account Manager: Anh Doan
Account Manager: Hana Krupová
Produkcia: Hitchhiker Films
Réžia: Dano Dekan
Kamera: Martin Chlpík
3D: ALIEN studio

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu