ČSOB v kampani od MUW Saatchi & Saatchi zdieľa s podnikateľmi svoj reklamný priestor

Chýbajúce finančné prostriedky na prezentáciu svojich výrobkov a služieb sú pre podnikateľov a malé firmy na Slovensku neraz bariérou v ich ďalšom raste. Zároveň sú však práve podnikatelia a malé firmy kľúčové pre slovenskú ekonomiku a tvorbu pracovných miest.

ČSOB si je plne vedomá toho, že budovanie a šírenie dobrého mena je pre firmu, ktorá chce úspešne rásť, nevyhnutné. A preto pre nich urobí opäť niečo naviac – s týmito podnikateľmi zdieľa svoj zakúpený reklamný priestor na ich prezentáciu.

„Malí podnikatelia zásadným spôsobom ovplyvňujú to, ako sa darí ich regiónu a ľuďom, ktorí v ňom žijú. Preto potrebujú partnera, ktorý im bude dôverovať. ČSOB sa im rozhodla vyjadriť túto dôveru zdieľaním vlastného mediálneho priestoru formou online bannerov, rádiospotov, printových médií vrátane regionálnych denníkov a citylightov. Namiesto prezentácie vlastných riešení budeme v médiách propagovať konkrétnych podnikateľov, malé firmy, a ich biznis. Pretože v ČSOB sme presvedčení o tom, že si to zaslúžia,“ vysvetľuje Mária Horváthová, manažérka Oddelenia komunikácie ČSOB.

Kampaň z dielne MUW Saatchi & Saatchi, v rámci ktorej ČSOB zdieľa s malými podnikateľmi svoj reklamný priestor, je rozdelená na dve fázy. V rámci prvej z nich venovala svoj reklamný priestor 35 podnikateľom pôsobiacim naprieč celým Slovenskom, ktorí sú klientmi ČSOB.

Všetci ostatní podnikatelia, ktorí chcú nechať svoj biznis aj vďaka ČSOB vyrásť, sa môžu prihlásiť do 31.7.2019 a ČSOB spomedzi nich vyberie ďalších 15, ktorým venuje svoj mediálny priestor.

Rádiový spot:

OOH:

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu