Pavol Kubán (foto: Creative Academy)

Novým potvrdeným mentorom Creative Academy je Pavol Kubán, ktorý dokončil štúdium v roku 2006 na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a v súčasnosti dokončuje štúdium k získaniu titulu MBA na Ligs University, a pôsobí ako CEO spoločnosti SCR a Prezident ADMA – Asociácie digitálnych marketingových agentúr Slovenska.

Hneď po ukončení univerzity stál pri zrode skupiny spoločností SCR, najskôr do roku 2009 ako Creative Director v kreatívnom grafickom štúdiu SCR a zároveň aj ako výkonný riaditeľ.

V súčasnosti zastáva funkciu CEO v celej skupine firiem, ktorá zahŕňa spoločnosti z oblasti fullservisovej reklamy, digitálneho marketingu, informačných technológií, designu a médií.

Pavol Kubán okrem pôsobenia v skupine spoločností SCR, od roku 2012 pôsobí aj v Asociácii digitálnych marketingových agentúr – ADMA v pozícii Prezidenta a predsedu správnej rady.

Skupina spoločností SCR, v ktorej Pavol Kubán pôsobí od ich vzniku, poskytuje svojim klientom komplexné a inovatívne riešenia v oblasti integrovaného marketingu (ATL, BTL, DIGITAL, MEDIA) a informačných technológií, prináša klientom nové biznis modely a zhodnocuje ich aktíva.

SCR pôsobí na slovenskom ale i španielskom trhu od roku 2006, zamestnáva viac ako 50 ľudí a pobočky nájdete v Bratislave, Banskej Bystrici a Barcelone.

Je zakladajúcim členom ADMA (Asociácia Digitálnych Marketingových Agentúr) a držiteľom certifikátov kvality ISO 9001 a bezpečnosti ISO 27001. V roku 2015 sa agentúra SCR stala národným šampiónom a získala prestížne ocenenie European Business Awards™ za excelentné biznis výsledky a progresivitu.

V Creative Academy bude svoje skúsenosti odovzdávať študentom na predmete Digitálne stratégie.

Ak sa chceš stať študentom Creative Academy prihlás sa ešte dnes > TU

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu