Nová bondovka Spectre (Prízrak) bude mať premiéru v slovenských kinách až 5. novembra, ale Daniel Craig ako James Bond sa už od začiatku októbra preháňa na člne v novej reklame na pivo Heineken. Značka Heineken je partnerom filmovej série už od roku 1997, kedy agenta 007 stvárňoval ešte Pierce Brosnan.

Ako nás informovala agentúra AMI Communications, značka Heineken, ako prvá z partnerov novej bondovky Spectre nakrútila reklamu v ktorej hrá hlavnú úlohu herec Daniel Craig, ako James Bond.

Značka Heineken je partnerom série bondoviek už od roku 1997, od filmovej časti „Zajtrajšok nikdy nezomiera“ až po tú najnovšiu „Spectre“, ktorá príde do slovenských kín 5. novembra. Heineken Spectre je globálna kampaň značky Heineken.

Ďalšími partnermi filmu Spectre sú napríklad značky Aston Martin, Omega Watches, Gillette ale i ďalšie značky.

Kampaň Heineken Spectre začala na Slovensku začiatkom októbra, cez emócie sprostredkúva fanúšikom a konzumentom piva Heineken svet agenta 007.

Heineken Spectre fľaša
fľaša Heineken zo špeciálnej edície James Bond 007 (zdroj: AMI)

Kampaň v predstihu odhaľuje exkluzívne zábery z natáčania filmu a to nielen v samotnom reklamnom spote, ale i prostredníctvom špeciálnej webovej stránky heinken.sk/bond, kde sa fanúšik dozvie špeciálny www link a keď ho zadá do webového prehliadača a súčasne naskenujete prostredníctvom mobilu, alebo tabletu aj EAN kód balenia piva Heineken  – potom si môže stiahnuť exkluzívny obsah s tematikou novej bondovky Spectre.

Fanúšikom sa postupne s blížiacou sa premiérou filmu odhalia exkluzívne zábery z natáčania scén  z Londýna, Ríma, Mexika, Maroka a Rakúska.

„Okrem televízneho spotu a digitálnej komunikácie bude na slovenskom trhu kampaň Spectre podporená aj aktiváciou v Horeca prevádzkach, v ktorej budú môcť priaznivci piva Heineken získať zaujímavé ceny v štýle Jamesa Bonda. Špeciálna edícia fliaš, plechoviek a multipackov Spectre so symbolom Jamesa Bonda 007 priamo na obale je na slovenskom trhu dostupná od októbra až do vypredania zásob,“ povedal Sergej Danilov, PR Consultant z agentúry AMI Communications Slovakia.

Heineken Spectre multipack James Bond
mulibalenie Heineken zo špeciálnej edície James Bond 007 (zdroj: AMI)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu