zdroj: faktoRHy

Keď bývalá svetová “päťka“ Daniela Hantuchová ukončila svoju úspešnú kariéru v roku 2017, vymenila svoju tenisovú raketu za mikrofón a stala sa nadšenou komentátorkou televízneho vysielania.

V súčasnosti rozširuje svoje aktivity v tejto oblasti o sériu vlastných podcastov pod názvom THE REAL DNA, ktoré budú dostupné v dvojtýždňovej periodicite na Spotify, alebo iTunes. Informácie zo zákulisia bude Daniela zverejňovať na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Dôvodom vzniku THE REAL DNA bola skutočnosť, že rada komunikujem a učím sa od všetkých inšpiratívnych ľudí, ktorých som v živote stretla. Práve to ma priviedlo k myšlienke zdieľať ich príbehy a ako sa hovorí “skutočnú DNA“ s mojimi fanúšikmi a poslucháčmi,“ povedala Daniela Hantuchová

Daniela Hantuchová, pôsobila ako komentátorka TV vysielania pre RTVS, už dva roky pôsobí ako analytička tenisu pre viaceré médiá, Amazon Prime UK, Fox Sports Asia, BBC Radio a stíhala vyrábať aj vlastnú sériu s názvom Down Town Dani pre Tennis Channel.

„Je to naozaj tak, že jednou z vecí, ktorú milujem je práve spomínaná komunikácia a to s ľuďmi ktorých si vážim a obdivujem. Verím, že sme tu preto, aby sme sa navzájom od seba učili a to tým, že spolu zdieľame naše životné príbehy, zážitky a skúsenosti. Aj preto si myslím, že je fajn keď sa týmto spôsobom dozvedia poslucháči novinky a pohľad na skutočnosť priamo od známych osôb o ktorých už veľa krát v minulosti počuli,“ doplnila Daniela Hantuchová.

Daniela je dlhoročným poslucháčom rôznych podcastov a teraz aj po prvýkrát hostiteľkou svojho vlastného. Jej výzvou a cieľom zároveň je vytvoriť atraktívny a originálny cyklus osobných spovedí pod značkou THE REAL DNA postaveným nielen na jej mene, ale aj obsahu a forme rozhovorov, ktorými dokáže opätovne zaujať poslucháčov.

„Verím, že najinšpiratívnejší ľudia, s ktorými som sa v živote stretla, vyznávajú určité základné hodnoty rovnako ako tí, ktorí im pomohli dostať sa tam, kde sú – či už v športe, alebo kdekoľvek inde. Chcem, aby moji poslucháči spoznali týchto ľudí a mali možnosť porozumieť ich základným hodnotám. Pre mňa osobne je totiž omnoho dôležitejšie to, kým sa stanete počas vašej cesty, ako to kde skončíte, “ dodala Hantuchová.

Ako Slovenka rovnako známa u nás aj vo svete má Daniela pripravený sľubný zoznam hostí, ktorý zahŕňa športovcov, osobnosti verejného života či akademikov. Osobitnú inšpiráciu čerpala najmä od motivačného rečníka Jay Shettyho, ktorý je hostiteľom podcastu s názvom On Purpose.

„Dokáže sa dostať veciam skutočne na koreň, ale zároveň vie byť veľmi zábavný. Jednoducho namixuje tú správnu kombináciu poučných zážitkov a vtipných príhod pre svojich poslucháčov,“ doplnila Daniela Hantuchová.

Nový podcast THE REAL DNA odštartoval prvou epizódou v sobotu 18. apríla s hercom Milanom Lasicom. Niektoré epizódy budú vysielané v slovenskom jazyku, avšak väčšina z nich bude v angličtine z dôvodu oslovenia širšieho publika najmä vo svete.

Vypočujte si prvú časť nového podcastu:

https://www.instagram.com/p/B_Cc4YzhXcs/?utm_source=ig_web_copy_link

zdroj: faktoRHy

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu