Danko namieta zverejnenú karikatúru v ktorej je pejoratívne označený v súvislosti so svojím nedávnym povýšením do pozície kapitána armády SR.

„Bol som v nemom úžase čo si dnes dovolili mediálne vo vzťahu k mojej osobe v jednom denníku, ktorý sa nazýva nezávislý a čistý, v denníku N,“ povedal Andrej Danko na tlačovej besede, ktorú odvysielala TA3.

„Vyzývam verejne denník N, aby okamžite po tejto tlačovej besede stiahli z portálu Cynickej obludy fotografiu, kde je napísané Už ma neoslovujte Kokot, už ma oslovujte kapitán Danko,“ povedal na tlačovej besede Danko.

Za projektom Cynická obluda je Rado Ondrejíček, ktorý od roku 2003 pôsobí v reklamnej agentúre JANDL, začal ako copywriter, neskôr pôsobil v pozícii kreatívneho riaditeľa a momentálne ako Head of Strategy.

Projekt Cynickaobluda.dennikn.sk funguje na doméne denníka N od roku 2015, ako partnerský projekt denníka. Čítajte viac.

Za denníkom N je Lukáš Fila, Tomáš Bella a podnikateľ Andrej Zajac, ktorý denník financuje a financoval i vznik politického hnutia Progresívne Slovensko, je spolumajiteľ softvérovej spoločnosti ESET, žije dlhodobo v USA.

Nové politické hnutie finančne podporil aj člen redakčnej rady denníka N Michal Meško, majiteľ kníhkupectiev Martinus.sk/Foxford a medzi zakladajúcimi členmi politického hnutia je i Zora Jaurová, ktorá je zároveň členkou redakčnej rady denníka N. Majiteľ Denníka N a redakčná rada majú zjavne i politické záujmy. Čítajte viac.

Aktualizované 23.1. > Lukáš Fila a Matúš Kostolný z denníka N adresovali Andrejovi Dankovi otvorený list

Danko chce žalovať denník N za karikatúru Cynickej obludy

REKLAMAadv.:

1 komentár

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu