foto: daren & curtis

Agentúra daren & curtis vytvorila nový brand pre spoločnosť KOVO s dlhoročnou tradíciou na výrobu prístrojov na pečenie domácich oblátok. Oblátkovač s retro dizajnom dostal meno Wafee. Názov vychádza z pôvodného anglického pomenovania pre oblátku „waffer“.

„Názov bol tvorený s prihliadnutím na stratégiu výrobcu. Wafee je určený na pečenie tradičných oblátok nielen počas sviatkov, ale počas celého roka aj vo všedných dňoch len tak pre radosť a chuť z domáceho chrumkania. Tomu sme prispôsobili názov, logo a celkový vzhľad webu. PPC kampaň bola cielená na ľudí, ktorí majú vzťah k pečeniu, k slovenským tradíciám a retro dizajnu,“ uviedla agentúra.

Logo agentúra navrhla s ohľadom na štýl retro oblátkovača a kruhová časť loga predstavuje formu na pečenie. „Farebnosť je ladená tak, aby vyvolávala príjemné, pozitívne emócie a pôsobila vyvážene tak, ako ingrediencie každej jednej oblátky,“ uviedla agentúra.

 

Agentúra spravila pre nový brand i úplne nový web. „Jeho farebnosť a minimalistický vzhľad necháva vyniknúť unikátny brand retro oblátkovača,“ uviedla agentúra.

Pri uvedení nového brandu bola spustená bannerová online PPC kampaň a komunikácia na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Na blogu Lenivej Kuchárky vznikol vďaka Wafee recept na špaldové vianočné oblátky > pozri 

Pozrite ako vznikalo logo:

tvorba loga Wafee (foto: daren & curtis)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu