Daša Matušíková (zdroj foto: Ringier Axel Springer Slovakia)

Od 19. marca sa Daša Matušíková stala marketingovou riaditeľkou pre spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia a United Classifieds.

Na novej pozícii bude zodpovedná za budovanie marketingovej a komunikačnej stratégie pre značky a produkty z online portfólia Ringier Axel Springer Slovakia aj United Classifieds. Zároveň sa stane súčasťou top manažmentu spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia.

Daša Matušíková naposledy pôsobila v rokoch 2012 – 2017 ako riaditeľka marketingu a komunikácie RTVS, kde bola zodpovedná za tvorbu a realizáciu marketingovej a komunikačnej stratégie. Predtým zastávala pozíciu marketingovej riaditeľky banky ZUNO. Je absolventkou Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, špecializácia obchod a marketing.

„Teší ma, že Daša Matušíková posilní manažment našej spoločnosti. Stojí pred ňou dôležitá úloha. Ešte viac posilniť významné značky slovenského internetu ako Aktuality.sk, Autobazar.eu, Nehnuteľnosti.sk, Bistro.sk či Pokec, ale aj ostatné služby nášho online portfólia,“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia.

„Som pripravená zúročiť svoje skúsenosti zo sveta marketingu a médií v digitálnom prostredí. Vidím tu obrovský potenciál pre rozvoj značiek, ktorý chcem využiť na 100% a vybudovať medzi našimi webmi a užívateľmi silné spojenie,“ povedala Daša Matušíková, marketingová riaditeľka Ringier Axel Springer Slovakia.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu