David Csino (foto: TV JOJ, zdroj: Mafra Slovakia)

Riaditeľka digitálnych médií vydavateľstva Andrea Szőcsová po ôsmich rokoch odchádza na vlastnú žiadosť a od 1. septembra ju nahradí David Csino, ktorý vo vydavateľstve predtým viedol tím televízie HN, na pozícii riaditeľa videoprojektov a ako projektový manažér zastrešil aj redizajn portálu HNonline.sk. Pred nástupom do Mafry pôsobil ako riaditeľ Úseku nových médií v televízi JOJ.

Pozícia riaditeľ digitálnych médií vo vydavateľstve MAFRA Slovakia spadá pod Vladimíra Mužíka, ktorý pôsobí od apríla 2014 na Slovensku ako výkonný riaditeľ vydavateľstva a od mája 2016 riadi v Čechách aj tvorbu video-obsahu pre televíziu Óčko a video portály Playtvak.cz a iDnes.cz, ktoré tvoria súčasť portfólia mediálneho domu Mafra.

Vladimír Mužík v minulosti pôsobil i ako riaditeľ úseku nových médií v televízii JOJ a po jeho odchode v roku 2014 ho na tejto pozícii nahradil práve David Csino, ktorý pre televíziu pracoval od roku 2010.

David Csino predtým pôsobil napríklad i v o.z. eSlovensko, alebo v spoločnostiach Vodafone Australia, Kineo, Softech, alebo IBM Slovensko, na pozíciách ako projektový manažér, grafický dizajnér, web builder, či production editor.

„Rád by som sa poďakoval Andrei za spoluprácu. Spolu s ňou sa nám podarilo rozbehnúť výnimočný projekt – HN televíziu, ako aj výrazne zvýšiť návštevnosť našej domovskej stránky Hnonline.sk. Jej rozhodnutie nás mrzí. Na druhej strane verím, že David Csino, v ktorom vidím veľký potenciál, sa funkcie zhostí rovnako dobre ako jeho predchodkyňa, “ povedal výkonný riaditeľ vydavateľstva Mafra Slovakia Vladimír Mužík.

„Nová pozícia je samozrejme pre mňa výzvou, ale aj záväzkom. HNonline medziročne rastie a tento trend by som rád aj naďalej udržiaval. Preto je nevyhnuté naše online portfólio nielen rozvíjať, ale prinášať aj nové projekty, ktoré budú značku Mafra Slovakia v online segmente posilňovať. Čaká nás množstvo práce na ktorú sa však osobne veľmi teším, pretože verím, že nové projekty budú pre vydavateľstvo prínosom,“ povedal pre Masmediálne.info nový riaditeľ digitálnych médií vydavateľstva Mafra Slovakia David Csino.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu