Po úspešnom comebacku kapely Lucie si jej frontman David Koller nezobral voľno, ale rovno začal pracovať na novom albume. Ten síce vyjde až začiatkom budúceho roku, David však už teraz prichádza s aktuálnym singlom Ani ty, ani já.

Pod produkciu sa podpísal Angličan Steve Lyon. Producent, ktorý udával smer albumov takých hviezd ako sú Depeche Mode, The Cure alebo Paul McCartney.

„Podľa toho, čo sme mohli počuť v štúdiu, sme nadšení. Davidove nové veci sú skvelé a aranžmány v spolupráci so Steveom Lyonom im pristane. Producentove zásahy navyše ešte umocnili Davidov štýl, ktorý majú fanúšikovia radi,“ hovorí Ladislav Vajdička z vydavateľstva BrainZone, ktoré Kollerovu novinku vydáva.

„Navyše očakávame, že nový album bude rôznorodý, pretože spolupracujeme s niekoľkými zahraničnými producentmi,“ dopĺňa Vajdička s tým, že ich mená prezradia v nasledujúcich mesiacoch.

 

David Koller dodáva: „Skladbu Ani ty ani já som mal dlho v zásuvke a slovenská textárka a poetka Mirka Ábelová mi z nej za jeden deň urobila pesničku. Zároveň mám skvelú možnosť stretnúť sa a pracovať s ľuďmi, ktorých zvuk počuť na mnohých nahrávkach, ktoré mám rád.“

Rozhovor - Mirka Ábelová So žurnalistikou budem randiť aj naďalej +6
David Koller a Mirka Ábelová

Prehľad o najčerstvejších novinkách môže získať úplne každý, a to na novom YouTube kanáli, ktorý David Koller spustí koncom novembra. Priebežne naň totiž budú pribúdať aktuálne videá z nahrávania a fanúšikovia budú môcť pravdepodobne nazrieť až „do kuchyne“, ako sa nové cédečko „pečie“.

Veru skvelá muzika! :)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu