December v marketingovej komunikácii priniesol ocenenie zlatá Effie pre Kofolu a agentúru Zaraguza za kampaň Fofola, ktorej hlavným hrdinom je Tuna.

Preto je Tuna na titulke nášho decembrového čísla a preto aj úvodných takmer 40 strán e-magazínu patrí predstaveniu víťazných prác tohtoročnej Effie Slovakia formou longreadu.

obalka - december 2015 - masmedialne.info - finalNajvýraznejším krokom v masmediálnej brandži v mesiaci december sa stala akvizícia spoločnosti United Classifieds, za ktorou sú najväčší konkurenti na Slovenskom trhu – vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia a finančná skupina Penta Investments a jej vydavateľstvo News and Media Holding.

Vydavateľstvo Mafra na Slovensku v decembri spustilo nový video portál pod názvom Pusti.to, ale i nový seriál pod názvom Bude horšie, ktorý bol nakrúcaný na smartfón. V e-magazíne nájdete aj rozhovor s Ladislavom Kováčom, šéfredaktorom portálu HNonline.sk a online projektov vydavateľstva Mafra Slovakia.

V čísle nájdete aj krátky rozhovor s Martinom Lengyelom, majiteľom rádia Rocková republika. Jeho rádio aktuálne rozbieha prieskum počúvanosti, ktorý má konkurovať prieskumu Radioprojekt agentúry Median.

Nové číslo e-magazínu si môžete stiahnuť zadarmo > TU

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu