Dell prichádza s dvomi novinkami v portfóliu pracovných staníc OptiPlex. Nové modely OptiPlex 3030 All-in-One a OptiPlex 9030 All-in-One patria do rodiny zariadení „všetko v jednom“ – čím šetria priestor a prinášajú eleganciu na pracovný stôl. Výnimočné sú ale predovšetkým tým, čo skrývajú vo vnútri.

Napriek snahám firiem ochrániť svoje dáta, denne vznikne viac ako 200 000 nových variant malware a mnohé z nich sa zameriavajú práve na malé a stredné podniky. To znamená, že kybernetická bezpečnosť sa už netýka iba spoločností z rebríčka Fortune 500.

„Firmy dnes musia pri výbere pracovných zariadení zvažovať viacero okolností zároveň. Nielen, že potrebujú špecifické vlastnosti a výkon, ale vyžadujú tiež aby boli technológie flexibilné, dali sa používať v kancelárii, v teréne aj na výstavách. Úplným základom je, aby sa dali ľahko spravovať a ochránili firemné dáta. Práve pre menšie firmy a organizácie, ktoré bojujú s klesajúcimi rozpočtami, sú určené nové stanice Optiplex,“ hovorí Petr Zajíček, Brand Manager spoločnosti Dell.

Dell Inc. je popredným predajcom IT systémov na svete. Unikátny model podnikania je založený na rešpektovaní požiadaviek zákazníkov, dodávaní inovatívnych technológií a kvalitnom servise.

OptiPlex 3030 All-in-One ponúka nástroje na správu energií, vďaka čomu patrí medzi najšetrnejšie zariadenia k životnému prostrediu na trhu. Jeho kľúčovými vlastnosťami sú bezpečnosť, ovládateľnosť a spoľahlivosť. Dizajn šetriaci priestor, dotyková obrazovka a výdrž z neho robia aj nástroj vhodný do školských tried.

Woman Seated at Desk Using OptiPlex 3030 AIO Touch Desktop

Kľúčové vlastnosti:

  • Elegantné a tenké šasi so štvrtou generáciou Intel Core procesorov a kapacitnými dotykovými displejmi s vysokým rozlíšením
  • Operačné systémy Windows 7, 8.1 alebo Ubuntu
  • Zvýšená bezpečnosť, ktorá zahŕňa uzamykateľný kryt na porty, možnosť uzamknutia zámkom, nástroje Dell Data Protection vrátane Protected Workspace, ktorý poskytuje prvotriednu ochranu pred malware
  • Ide o prvé zariadenie, ktoré získalo certifikát UL Environment za používanie recyklovaných plastov

 

OptiPlex 9030 All-in-One je najbezpečnejším komerčným stolným počítačom typu all-in-one vo svojej triede. Poskytuje komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a prevenciu malware. Kompaktné, vysoko výkonné 23-palcové počítače sú ideálne do malých kancelárií.

Man and Woman At Desk Using OptiPlex 9020 AIO Touch and P2414 H

Kľúčové vlastnosti:

  • Štvrtú generáciu procesorov Intel i5-i7 Quad Core, multidotykovú obrazovku a integrovanú HD grafiku
  • Nový a elegantný dizajn, vrátane otočného displeja a možnosti rozšíriť zobrazovaciu plochu pripojením ďalšieho monitora
  • Full HD webkameru, univerzálny headset a podporu Microsoft Lync aplikácií pre jednoduchšiu online komunikáciu tímov
  • Voliteľné samostatné grafické karty, ktoré v porovnaní s predchádzajúcou generáciou zdvojnásobia výkon počítača
  • Šasi a káblovanie s novým dizajnom
  • Podporu Dell ProSupport, ktorá poskytuje 24 hodinovú podporu pre IT oddelenia kdekoľvek na svete

 

Obe zariadenia sú už dnes dostupné aj na Slovensku, ceny začínajú na 990 € za OptiPlex 9030 All-in-One, resp. 569 € za OptiPlex 3030 All-in-One.

 

Zdroj: Seesame

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu