Denis Schvarcz v minulosti krátko pôsobil ako riaditeľ PR a marketingu vydavateľstva Mafra Slovakia, po krátkej prestávke sa vracia ako nový šéfredaktor online portálu Stratégie.sk. Pôvodne na túto pozíciu ašpirovala, podľa slov bývalého šéfredaktora HNonline.sk Ladislava Kováča, redaktorka Erika Brindzová, tá sa ale nakoniec novou šéfredaktorkou online nestala.

„Podieľať sa na tvorbe obsahu webu zameraného a web a marketing je výzva, ktorú rád prijmem. Verím v potenciál Stratégií v online a chcem takto pomôcť upevniť ich pozíciu na online trhu,“ povedal pre Stratégie.sk Denis Schvarcz.

„Kvalitných ľudí nikdy nie je dosť, a preto som rada, že Denis Schvarcz prijal ponuku, aby sa stal šéfeditorom nášho portálu Strategie.sk. Tím Stratégií bude aj vďaka Denisovi Schvarzovi plniť vízie mediálneho domu,“ povedala pre Stratégie.sk Petra Ševčíková, šéfredaktorka printu Stratégie.

Denis Schvarcz publikuje pod pseudonymom Bohumil Stejskal.

Začínal ako športový novinár v košickom Večerníku a neskôr ako otec na materskej dovolenke písal svoj blog pre portál Mediálne.sk pod názvom Týždňovky Bohumila Stejskala. Nakoniec desať rokov až do októbra 2014 v ňom glosoval udalosti zo sveta médií a reklamy.

“Na Vianoce 2004 som dostal nečakaný darček od vtedy úplne neznámeho človeka. Rado Augustín, šéfredaktor Mediálne.sk odpísal na môj email s otázkou, či by web, o ktorý sa s kamarátmi staral, nezvládol jeden „odľahčený“ článok týždenne. Odpísal, zvládol a nasledujúcich desať rokov sa mi postaral o program v nedeľu večer,” zaspomínal si vo svojom poslednom blogu Bohumil Stejskal.

Denis Schvarcz je i zakladateľom a píšucim autorom športového portálu takurcitee.sk.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu