„Redakcia Denníka N sa ospravedlňuje za testovacie notifikácie z Minúty po minúte, ktoré po 14. hodine omylom poslala svojim čitateľom. Chyba sa stala pri testovaní nových, bohatších notifikácií,“ uviedol denník N.

Zástupca šéfredaktora denníka N Konštantín Čikovský sa na sociálnej sieti ospravedlnil „Prepáčte“, ale Radoslav Augustín, projektový manažér webu a aplikácii vydavateľstva, si z celej situácie uťahoval „Redakčnej mačke bolo dohovorené a sľúbila už nechodiť po klávesniciach,“ napísal na Facebooku.

Notifikácie pochádzali z aplikácie Minúta po minúte.

Odídenci z denníka SME šikovne v minulosti využili spravodajský prvok, ktorým denník SME označoval články o udalostiach publikované v časovej chronológii.

Takýto článok mal v titulku vždy i slovné spojenie „Minúta po minúte“.

Spoločnosť Denník N získala 19. marca 2015 na Úrade priemyselného vlastníctva SR ochrannú známku na tento názov a zaviedla spravodajskú aplikáciu, ktorá získala i ocenenie spoločnosti Google za inovatívnu žurnalistiku v súťaži „sorošovej“ Nadácie otvorenej spoločnosti pod názvom „Novinárska cena“ v roku 2016.

„Minúta po minúte je nielen súčasťou úspechu nášho webu www.dennikn.sk, ale aj jednou z najsťahovanejších a najlepšie hodnotených slovenských spravodajských aplikácií,“ uviedlo v minulosti vydavateľstvo denníka N.

Notifikácie pre webové prehliadače spustilo vydavateľstvo len nedávno.

Po prihlásení čitatelia dostávajú počas dňa upozornenia na najdôležitejšie publikované články. Notifikácie sa zobrazia vo forme krátkej správy v pravej hornej časti obrazovky.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu