Vydavateľstvo N Press predstavilo nové aplikácie na čítanie denníka N pre platformy Apple iOS i Android. Každý kto si aplikáciu nainštaluje môže zadarmo čítať články až 14 dní. Predplatitelia balíčka Aplikácie + Klub N majú aplikáciu v cene predplatného.

„Viac ako tretinu stránok zobrazí Denník N na malých obrazovkách smartfónov. Čítanie cez mobil však môže byť nepraktické. Aplikácia Denníka N preto prináša na obrazovku vášho smartfónu viac ako len ikonku s priamym prístupom k našim článkom. Chceli sme, aby sa vám naše články na smartfóne čítali oveľa pohodlnejšie,“ uviedla redakcia na webe denníka N.

Články by sa pomocou aplikácie mali načítavať až 5x rýchlejšie, dajú sa ukladať na neskoršie prečítanie bez pripojenia na internet, v aplikácii si môže čitateľ prispôsobiť veľkosť písma a má tzv. nočný režim s tmavým pozadím, aplikácia neobsahuje žiadnu reklamu a netreba sa do nej opakovane prihlasovať, jej používanie a čítanie článkov je preto veľmi komfortné.

O denníku N

Denník N začal vychádzať presne 17. novembra 2014, teda symbolicky v deň, kedy si pripomíname Nežnú revolúciu. Od 5. januára 2015 odštartoval ostrú prevádzku aj web na doméne dennikN.sk. Čítaj viac. 

Podľa meraní združenia IAB Slovakia web denníka N v prieskume AIMmonitor dosiahol v mesiaci január 2016 návštevnosť z desktopov viac ako 632 tisíc unikátnych návštevníkov (RU) a aj takmer 221 tisíc RU z mobilov. Táto štatistika čítanosti však zahŕňa aj dáta všetkých zapojených webov so subdoménou dennikN.sk.

Portál denníka N si tak svoju návštevnosť zvyšuje cez zapojené weby iných projektov, ktoré sídlia na jeho doméne. Každý z týchto webov má len v hlavičke logo denníka N a funguje pod samostatnou redakciou. Čítaj viac.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu