Vydavateľstvo N Press v týchto dňoch zaviedlo dve novinky. Z titulky portálu dočasne zmizli karikatúry Shootyho a pozerať sa dajú len v novej aplikácii pre iOS a Android. Na portáli dennika zároveň pribudol piktogram malej záložky, ktorá aktivuje funkciu „čítaj neskôr.“

Funkciu „read it later“ ponúka aplikácia denníka N už dlhšie, ale teraz môžu čitatelia túto funkciu využiť i priamo na portáli denníka. Funkcia umožňuje uložiť si články a prečítať ich neskôr, radiť ich podľa časového uloženia, ale ukladať si aj blogy, alebo správy zo sekcie Minúta po minúte. Uložené články si môžete odoslať aj na zariadenie Amazon Kindle.

Ďalšou novinkou, je aplikácia so Shootyho karikatúrami, ktorá automaticky zašle čitateľom kresbu pár minút po tom, ako ju Martin Šútovec nakreslí. Aplikácia je súčasťou spoplatneného balíka „Aplikácie + Klub N“, ktorý na prvý mesiac vydavateľstvo sprístupní grátis.

„Shootyho karikatúry vydávame v Denníku N až ráno, no s aplikáciou ju dostanete ako prví, vždy v skorý podvečer. Upozorniť Vás na to môže aj notifikácia. V aplikácii môžete prechádzať archívom všetkých karikatúr, ktoré pre Denník N Shooty od roku 2015 nakreslil. Každú karikatúru môžete zdieľať s priateľmi,“ uviedlo vydavateľstvo na svojom webe.

Denník N je spájaný s politickým hnutím Progresívne Slovensko

Spolumajitelia spoločnosti ESET darovali denníku N sumu vo výške 1,2 miliónov eur. Spolumajiteľ vydavateľstva denníka N Anton Zajac, ktorý je zároveň spolumajiteľom spoločnosti ESET, prispel finančne i na vznik politického hnutia Progresívne Slovensko.

Finančne na politické hnutie prispel i majiteľ kníhkupectva Martinus.sk Michal Meško, ktorý je zároveň členom redakčnej rady denníka N. Bývalá členka redakčnej rady denníka N Zora Jaurová, je aktívna v Progresívnom Slovensku, ako členka správnej rady.

> Čítajte viac:

Majiteľ denníka N finančne podporil vznik nového politického hnutia Progresívne Slovensko (aktualizované)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu