Rado Augustín nepochopiteľne nazýva založenie profilu na Mediume, ako boj denníka N s finančnou skupinou Penta, ktorá nedávno zverejnila informáciu prostredníctvom svojho hovorcu vydavateľstva News and Media Holding, že denník Plus Jeden Deň má ako prvý na Slovensku svoj profil na sociálnej sieti Instagram verifikovaný.

„Nekončiaci boj. Penta dnes v tlačovej správe so stanoviskom svojho social media specialistu oznámila, že má prvý verfikovaný profil slovenského média na Instagrame – Pluska tam má obrázky horiacej toalety, ženy v BDSM korzete a ženy, ktorá si rukou zakrýva prsia. Ani my neleníme. Vyklikal som nám profil na Medium.com, čím sme prvé slovenské médium na Medium.com. Máme tam odomknuté články o detskej paliatívnej starostlivosti, paranoidnej poľskej vláde či mýtoch o Tisovi. Sú to texty, ktoré posielame zadarmo každý pondelok na e-mail v rámci nášho monday-freebies newslettra – subscribnite sa,“ uviedol Radoslav Augustín, vedúci internetových projektov denníka N.

Denník N chce rozšíriť rady svojej čitateľskej základne a ako marketingový nástroj na to používa zasielanie jedného článku na ukážku na email, ktorý je inak uzamknutý, ako prémiový (platený) obsah.

dennik n subscribe clanok na emailČitateľ sa môže prihlásiť pre odber takýchto článkov vpravo hore na stránke denníka N a vydavateľstvo mu ich zašle jeden krát týždenne (v pondelok), rovnaké články denník N po novom zverejňuje aj na Mediume.

Medium.com je on-line publikačná platforma založená spoluzakladateľom sociálnej siete Twitter Evanom Williamsom v roku 2012.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu