ilustračná foto koláž

Vydavateľstvo spustilo akciu pre predplatiteľov. K mesačnému predplatnému dostanú grátis lístok v sieti kín Cinemax. Ale za snahami vydavateľstva o posilnenie čitateľskej základne by mal byť kvalitný obsah a nie rôzne darčeky, ktoré s obsahom novín primárne nesúvisia.

Predplatiteľská akcia platí pre nových čitateľov, ale i pre tých ktorí si chcú obnoviť predplatné. Akcia je limitovaná pre prvých 200 záujemcov. Akciu od 29. septembra za dva dni od spustenia využilo už 180 záujemcov.

K mesačnému predplatnému získajú v hodnote 6,95 eur grátis lístok do kina v sieti kín Cinemax v mestách Bratislava, Košice, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Nitra, Trenčín, Poprad, Dunajská Streda, alebo Skalica.

banner-dennik-n-k-predplatnemu-listok-do-kina-cinemax-september-2016
vizuál bannera promo akcie

Ku koncu júla sa pritom vedenie denníka N chválilo ziskom 19 400 aktívnych predplatiteľov a na svoj štart dostali od majiteľov softvérovej spoločnosti Eset sumu 1,2 milióna eur.

V druhom štvrťroku „sme dosiahli historicky najvyššie výnosy pri historicky najnižších nákladoch. Naše doterajšie výsledky môžete vidieť v tomto grafe,“ uviedlo vedenie denníka na svojom blogu.

Hospodarske vysledky Dennik N, zdroj N
I napriek tomu redakcia nemá dosť prostriedkov na realizáciu všetkých reportáží a preto žiadali o finančnú podporu i prostredníctvom portálu StartLab.sk. Čítaj viac.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu