Ešte v októbri vydala spoločnosť N Press mesačník Magazín N, ktorý sa venoval témam kritického myslenia. V spolupráci s občianskym združením Živica ho vydavateľstvo doručilo na takmer 300 škôl. Magazín sa stal súčasťou marketingovej stratégie denníka N.

Magazín N „Kritické myslenie“ bol dostupný i vo voľnom predaji a vyšiel v celkovom náklade 24 tisíc kusov, teraz ho vydavateľstvo sprístupnilo grátis na stiahnutie vo formáte PDF.

Magazín vznikol na základe dopytu pedagógov zo škôl, keď vydavateľstvo distribuovalo predchádzajúci magazín N – príručku o konšpiráciách, ktorú doručili na 350 stredných škôl, dostupná bola i vo voľnom predaji a vyšla v celkovom náklade 40 tisíc kusov. Oba projekty boli realizované formou crowdfundingu. Čítaj viac.

„Keď sme sa neskôr pýtali učiteľov, akú ďalšiu tému by chceli dostať podrobne spracovanú, odpoveď bola úplne jasná – kritické myslenie,“ uviedol na portáli dennikn.sk Lukáš Fila, riaditeľ vydavateľstva N Press.

Obe príručky si vo formáte pdf môžete grátis stiahnuť > tu

Denník N je spájaný s politickým hnutím Progresívne Slovensko. Spolumajitelia spoločnosti ESET darovali denníku N sumu vo výške 1,2 miliónov eur a vzápätí sa stal spolumajiteľom vydavateľstva Anton Zajac, milionár dlhodobo žijúci v USA, ktorý je spolumajiteľom spoločnosti ESET a finančne prispieva i na vznik politického hnutia Progresívne Slovensko.

Finančne na politické hnutie prispel aj majiteľ kníhkupectva Martinus.sk Michal Meško, ktorý je zároveň členom redakčnej rady denníka N. Bývalá členka redakčnej rady denníka N Zora Jaurová, je aktívna v Progresívnom Slovensku, ako členka správnej rady. Čítaj viac.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu