Denník N spustil novú, zatiaľ testovaciu titulku internetovej stránky Minúta po Minúte. Stránka je responzívna a ponúka nové zobrazenie na smartfónoch. Vydavateľstvo vyzýva čitateľov, aby jej nápady a pripomienky zasielali na e-mail minuta@dennikn.sk.

„News freaci („správový magor“?), niečo pre vás. Skúsili sme urobiť palubnú dosku celého sveta, aspoň teda okom editorov Denník N :) Minúta po minúte má novú titulku pre stolové počítače alebo notebooky – využíva celý priestor veľkých obrazoviek, aby sa do nej zmestilo čo najviac správ. Testujeme ju na www.dennikn.sk/minuta2  (skrátene: mnt.sk),“ napísal Radoslav Augustín, vedúci internetových produktov v denníku N.

Ak si ponecháte otvorenú túto novú stránku v záložke počítača, po celý čas sa vám budú zobrazovať vždy nové správy, podobne ako napr. na Facebooku, alebo Twitteri. Správy môžete scrollovať do „nekonečna“.

dennik N titulka novej stranky Minuta po Minute 6.4.2016

Nový web Minúta po Minúte zahŕňa kategórie, ako sú Slovensko, Svet, Kultúra, Ekonomika, Šport.

V strede webovej stránky je stĺpec s najdôležitejšími správami, vpravo hore sú aktuálne správy a vpravo dole všetky nové správy, ktoré vyšli na webe denníka N.

Po kliknutí priamo na text správy sa užívateľovi zobrazia tlačidlá pre zdieľanie správy na sociálnych sieťach Facebook a Twitter.

Slovné spojenie Minúta po Minúte, predtým používal denník SME. Bývalí redaktori denníka, po odchode do N, si ale názov registrovali na Úrade priemyselného vlastníctva SR. Doteraz ho ale používa súbežne aj denník SME. Čítaj viac.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu