Denník N vydal magazín o 2. svetovej vojne: 100 strán o Hitlerovi, Stalinovi, či holokauste

Vydavateľstvo pripravilo magazín k mýtom, ktoré sa viažu k druhej svetovej vojne. I na toto vydanie Magazínu N prispeli čitatelia, ktorý vyzbierali viac ako desaťtisíc eur.

Nový magazín ktorý je v novinových stánkoch od pondelka 2. septembra dostane zadarmo aj 13-tisíc študentov na 430 školách. Členom Klubu N príde bezplatne poštou.

„Bolo to tesne po posledných parlamentných voľbách. Kotlebovi fašisti sa dostali do parlamentu a s kolegami sme pochopili, že iba písať texty nestačí. Vyšli sme z redakcie a začali diskutovať na stredných školách po celom Slovensku. Prešlo pár mesiacov a my sme pripravili prvý časopis, ktorý sme písali aj ako príručku pre stredné školy. Lebo aj keby sme chodili diskutovať každý týždeň, všetky triedy a školy by sme dodnes ani len neobišli. Odvtedy sme poslali na stredné školy už desaťtisíce časopisov. Vďaka čitateľom, ktorí nám na ne prispeli, sme ich mohli do škôl poslať zadarmo. Viac ako 500 učiteľov s tými časopismi pracuje, učí,“ uviedol pre denník N Matúš Kostolný, šéfredaktor denníka N.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu