Denník Nový Čas opäť vkladá do novín CD s rozprávkami nahovorenými herečkou Nelou Pociskovou. CD bude súčasťou novín každý piatok od 27. novembra až do 18. decembra.

„Podstatné pre mňa bolo, že je to určené deťom, ktoré pre mňa znamenajú asi všetko, aj keď ich ešte nemám. Tak som sa na to dala s tým, že sa jednoducho budem snažiť urobiť to najlepšie, ako viem, a v spojení s režisérom sme naozaj poctivo pracovali,“ povedala Nela Pocisková.

Nový Čas po rozprávkovej edícii z mesiaca jún opakuje úspešný predajný model, keď prinesie edíciu rozprávok, tentoraz vo vianočnom duchu.

“Pekná detská rozprávka zo série rozprávkového seriálu prichádza s prvým CD, ktoré bude o Popoluške a O smelom krajčírikovi. Vianočné rozprávanie v podaní Nely Pociskovej pokračuje ďalej príbehmi o snehovej kráľovnej a chlapčekovi Palčekovi,” povedala Ivana Špotáková, PR manažérka vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Denník Nový Čas pokračuje edíciou rozprávok v podaní Nely Pociskovej - vizual inzercie

Na CD budú v denníku postupne vložené rozprávky, ako Popoluška, Snehová kráľovná, O 12-tich mesiačikoch, Soľ nad zlato a ďalšie.

Prvé CD bude v denníku už tento piatok 27. novembra s dvomi rozprávkami – Popoluška a O smelom krajčírikovi.

Všetky rozprávky, ktoré v rámci edície vznikli, nahovorila Nela Pocisková zábavnou a pútavou formou.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu