Denník Nový Čas pripravil pre svojich čitateľov edíciu audio rozprávok - obalka
zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia

Najčítanejší bulvárny denník na Slovensku Nový Čas, ktorý vydáva spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia prináša pre svojich čitateľov edíciu audiorozprávok pre najmenších – pod názvom Čas na rozprávku. Vyrozpráva ich herečka Nela Pocisková.

Nový Čas myslí aj na tých najmenších a má pre nich jedno veľké prekvapenie. Jún bude prechádzkou rozprávkovou záhradou. Už v piatok 5. júna 2015 nájdu čitatelia v denníku Nový Čas prvý darček – k novinám dostanú exkluzívne CD s názvom Čas na rozprávku v podaní Nely Pociskovej, ktorá sa v tejto úlohe predstavila úplne po prvý raz.

Päť CD s najpopulárnejšími rozprávkami – Červená čiapočka, Kocúr v čižmách, Trojruža, Škaredé káčatko, Šípková Ruženka a ďalšie bude vložených v denníku Nový Čas postupne každý piatok až do 3. júla 2015. Nový Čas spolu s rozprávkovým CD si čitatelia môžu kúpiť iba za 69 centov.  Cena novín sa tak navŕši len o 20 centov.

Príbehy narozprávala talentovaná slovenská herečka Nela Pocisková, ktorá všetky postavy v klasických rozprávkach nahovorila celkom sama. Predstavila sa dokonca aj v úlohe Vlka z Červenej čiapočky. Réžiu mal pod palcom Zoro Laurinc.

„Podstatné pre mňa bolo, že je to určené deťom, ktoré pre mňa znamenajú asi všetko, aj keď ich ešte nemám. Tak som sa na to dala s tým, že sa jednoducho budem snažiť urobiť to najlepšie, ako viem, a v spojení s režisérom sme naozaj poctivo pracovali,“ prezradila Nela Pocisková.

Všetky rozprávky, ktoré v rámci edície vznikli, nahovorila Nela zábavnou a pútavou formou. „Rozprávky na CD v podaní skvelej Nely Pociskovej sú poďakovaním pre našich čitateľov za ich priazeň. Veríme, že audiorozprávky si deti obľúbia a budú sa z nich tešiť minimálne tak ako my,“ povedala  Tatiana Ďuricová, senior group brand manažérka vydavateľstva.

Pozrite si vizuál kampane:

Denník Nový Čas pripravil pre svojich čitateľov edíciu audio rozprávok - vizual bannera
zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia
Denník Nový Čas pripravil pre svojich čitateľov edíciu audio rozprávok - vizual inzercie
zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu