Všetky médiá, vrátane slovenských využívajú komunikáciu na sociálnych sieťach k podpore a rozšíreniu čitateľskej základne, nie je tomu inak ani vo vydavateľstve News and Media Holding.

Denník Plus JEDEN DEŇ patrí, ako jeden z prvých slovenských denníkov, ktorý má svoj profil na Instagrame aj oficiálne verifikovaný – označený tzv. modrým odznakom.

„Sme veľmi radi, že sme prví spomedzi všetkých slovenských denníkov a veľmi nás teší, že nám naši fanúšikovia preukazujú stále väčšiu dôveru a záujem o náš obsah na všetkých sociálnych sieťach. Nepodarilo by sa to bez profesionálnej práce našich fotografov, ktorí zaručujú originalitu a kvalitu nášho obsahu na Instagrame,“ povedal Ladislav Miko, Social media specialist vydavateľstva News and Media Holding, a.s.

Instagram Plus JEDEN DEN

Overený profil je označený tzv. modrým odznakom, nielen priamo v profile na Instagrame, ale i vedľa názvu vo vyhľadávaní.

Denník Plus JEDEN DEŇ má spomedzi všetkých slovenských denníkov na Instagrame najviac sledujúcich užívateľov.

Podľa prieskumu z nášho regiónu s názvom Komunitné weby 2015, ktorý realizovala výskumná spoločnosť Nielsen Admosphere v Českej republike na vzorke 1018 respondentov z Českého národného panelu, ktorí reprezentujú internetovú populáciu staršiu ako 15 rokov, patrí sociálna sieť Instagram medzi najpoužívanejšie medzi mladými používateľmi v Českej republike. Čítaj viac.

V Čechách je najpoužívanejším komunitným webom Facebook, nasleduje český portál Spolužáci.cz a Google+ - GRAF

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu