Čitatelia denníka Plus Jeden deň nájdu každú sobotu od 2. apríla do 7. mája pribalenú knihu rozprávok od Pavla Dobšinského s omaľovánkami.

Kniha bude obsahovať 5, alebo 6 rozprávok na 64 stranách, celkovo vyjde až 6 kníh.

006_2016 OBALKA_KNIHA_DOBSINSKEHO_R_1_208x205+3mm_01.indd
zdroj foto: News and Media Holding

V prvej knihe, ktorá bude pribalená v novinách v sobotu 2. apríla budú rozprávky, ako Soľ nad zlato, Trojruža a Popeluša, Traja zhavranelí bratia, Popelvár – Hnusná tvár.

„Knihy sú určené pre všetky generácie. Od babičiek, ktoré si môžu zaspomínať na pôvodnú slovenčinu, cez dospelých, ktorí chcú mať takúto originálnu knihu vo svojej knižnici, až po deti, ktoré si v nich môžu vymaľovať obrázky,“ povedala senior brand manažérka denníka Plus JEDEN DEŇ Martina Gulogiová.

„Chceli sme našim výnimočným čitateľom priniesť niečo rovnako výnimočné. Myslíme si, že v dnešnej rýchlej dobe má zmysel spomaliť a vrátiť sa k nášmu pôvodu, tradíciám a rovnako aj ku koreňom slovenského jazyka,“ dodala Gulogiová.

Denný predaný náklad novín Plus JEDEN DEŇ bol viac ako 41 tisíc výtlačkov v mesiaci január 2016, podľa auditu nákladu združenia Audit Bureau of Circulations Slovakia (ABC SR).

Pozrite si pre porovnanie graf predaných a tlačených nákladov zapojených denníkov v audite ABC SR (posledné dostupné dáta – za január 2016):

denniky - januar 2016 - predany a tlaceny naklad, podla ABC SR

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu