zdroj foto: Plus Jeden Deň

V nedeľu 4. septembra si denník Plus Jeden Deň pripomenie svoje 10. výročie na mediálnom trhu. Pre čitateľov preto pripravil viacero prekvapení a sobotné vydanie 3. septembra vyjde v netradičnom veľkom „XXL“ formáte. Denník spúšťa i čitateľskú súťaž.

„Špeciálne XXL narodeninové vydanie denníka odštartuje aj redakčnú časť, v ktorej sa celý mesiac budeme tematicky vracať k vychytávkam za uplynulých 10 rokov. Nebudú chýbať exkluzívne reportáže, kauzy, odhalenia a iné témy, ktoré zarezonovali. K výročiu spúšťame tiež veľkú súťaž o ceny za viac ako 40-tisíc €,“ povedala senior brand manažérka denníka Martina Gulogiová.

Denník Plus JEDEN DEŇ vyšiel po prvý raz 4. septembra 2006 za cenu 9,90 Sk pod vedením šéfredaktorky Nancy Závodskej, ktorá je v súčasnosti šéfredaktorkou týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Titulka 4. septembra patrila herečke Zdene Studenkovej a berlínsky formát si noviny zachovali dodnes.

Počas desaťročného obdobia sa na šéfredaktorskej stoličke denníka Plus Jeden Deň vystriedali Nancy Závodská, Andrea Jovanovič a Ivana Mandáková, ktorá je šéfredaktorkou v súčasnosti (od 1. novembra 2015).

Denník tvorí od septembra 2014 súčasť portfólia vydavateľstva News and Media Holding, predtým patril pod spoločnosť 7 PLUS.

Vydavateľstvo News and Media Holding vzniklo zlúčením spoločností 7 PLUS, a.s., Trend Holding, s.r.o  a Centrum Holdings a.s. a tvorí súčasť aktivít investičnej spoločnosti Penta v mediálnej sfére na Slovensku.

banner Plus Jeden Den - 10 rokov
ukážka – banner self promo kampane k 10. výročiu (zdroj: News and Media Holding)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu