Denník SME vyšiel v nedeľu naposledy 15. novembra 2015, ako špeciálne vydanie pod názvom SME k útoku v Paríži. Redakcia vtedy spracovala prehľad najdôležitejších udalostí súvisiacich s teroristickým útokom, ktorý sa udial z piatka na sobotu 13.-14. novembra 2015.

Tentoraz sa rozhodli vo vydavateľstve Petit Press pripraviť vydanie k parlamentným voľbám. Špeciálne nedeľné vydanie bude obsahovať informácie o priebehu volebnej noci v centrálach politických strán a všetko o dianí počas sobotných volieb.

titulka SME - specialne nedelne vydanie k volbam 6.3.2016
titulka špeciálneho vydania (zdroj: Petit Press)

Toto špeciálne vydanie denníka SME si v nedeľu 6. marca môžete kúpiť za 1 eur v supermarketoch a v predajniach s tlačou otvorených i počas víkendu. Zároveň budú v uliciach mesta kolportéri vydavateľstva, od ktorých sa bude dať špeciálne vydanie zakúpiť.

Súčasťou vydania budú i zaujímavé volebné analýzy, zhrnutia, či komentáre a rozhovory.

„Počas volebnej noci z denníka SME budú diskutovať a komentovať volebné udalosti osobnosti: Pavol Baboš (politológ), Oľga Gyárfásová (sociologička), Ján Orlovský (OSF), Lenka Surotchak (Pontis), Pavol Hardoš (VŠ pedagóg – FSEV, BISLA), Aneta Világi (politologička – UK), Peter Mikuláš (operný spevák), Ben Cunningham (komentátor), Kevin Deagan Kraus (analytik z USA), Michal Havran (teológ a šéfredaktor jetotak.sk), Abram Muller (holandský slovakista), Dalibor Roháč (analytik v AIE vo Washingtone)“.

„Ďalej vás budú volebnou nocou sprevádzať Beata Balogová (šéfredaktorka, SME.sk), Petr Šabata (zástupca šéfredaktorky, SME.sk), Tomáš Prokopčák (zástupca šéfredaktorky, SME.sk), Norbert Molnár (šéfredaktor, Új Szo), Peter Schutz (komentátor, SME.sk), Tom Nicholson (investigatívny novinár, SME.sk), Márius Kopcsay (komentátor, spisovateľ, SME.sk), Zuska Kepplová (komentátorka, spisovateľka, SME.sk), Jakub Filo (komentátor, editor, SME.sk), Adam Valček (reportér, SME.sk), Ondrej Podstupka (vedúci online magazínov, SME.sk),“ uviedlo vydavateľstvo na svojom redakčnom blogu SME. 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu