Svoj štvrtý rok na Jednotke otvorí talkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej (foto: RTVS)

Jesenná séria talkšou Neskoro večer odštartuje v sobotu 7. septembra o 21:30 premiérou 126 epizódy. V nej privíta moderátor a zabávač Peter Marcin speváka, hudobníka a fotografa Petra Nagya, ktorý tento rok oslavuje nielen okrúhle životné jubileum – 60 rokov, ale aj 35 rokov na hudobnej scéne.

Druhým hosťom bude humorista Ján Snopko a Peter Marcin privíta aj Kamilu Mitrášovú, rómsku propagonistku úspešného slovenského filmu Loli paradička. V septembri sa diváci talkšou Neskoro večer môžu tešiť aj na hostí ako raper Kali, Olivera Andrásyho, Patrika Vyskočila, Borisa Valábika či talentovanú speváčku Karmen Pál-Baláž.

Aj Záhady tela, zábavno-súťažná šou, prinesie v septembri nové časti s novými hosťami. V prvej premiére tejto jesene, ktorú odvysiela Jednotka v sobotu 7. septembra o 20:30, si svoje vedomosti preverí Zdena Studenková, Milan Ondrík, Eva Pavlíková a Martin Salacha. V septembri si zasúťažia aj Marian Gáborík, Ľubomír Višňovský, Sima Martausová a Dominika Mirgová či členovia kapely S hudbou vesmírnou.

Svoj štvrtý rok na televíznych obrazovkách otvorí talkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej. Už v septembri sa diváci môžu tešiť na spomínanie aj prostredníctvom bohatého televízneho archívu s hosťami Emíliou Vášáryovou, hercom a čerstvým držiteľom ceny pre najlepšieho herca festivalu v Karlových Varoch za koprodukčný film RTVS Nech je svetlo Milanom Ondríkom, jednu z najúspešnejších slovenských športovkýň Nasťu Kuzminovú, Braňa Kostku či športového moderátora a komentátora RTVS Marcela Merčiaka. Prvú premiérovú časť po letných prázdninách uvidia diváci na Jednotke vo štvrtok 12. septembra o 20:30.

Fanúšikovia šou Milujem Slovensko sa už teraz tešia na návrat kapitánskej dvojice Adela Vinczeová a Daniel Dangl. Tí, spolu s moderátorom Martinom Nikodýmom a svojimi tímami budú na obrazovkách Jednotky znovu súťažiť od piatku 13. septembra o 20:30.

Nebude chýbať osvedčená zostava kapely Milujem Slovensko Band a niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré súťaž oživia. V úvodných jesenných častiach sa v Milujem Slovensko zabavia aj Majo Labuda, Ady Hajdu, Matej Landl, Zuzana Vačková, Lucia Siposová, Danica Jurčová, finalisti prvej slovenskej SuperStar na čele s jej víťazkou Katkou Koščovou, reprezentačný výber MUFUZY, ale aj moderátori športu RTVS a moderátorky Dámskeho klubu.

zábavno-súťažná šou Záhady tela (foto: RTVS)

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu