protagonisti seriálu 9-1-1, (foto: Young/ FOX. © 2018 FOX Broadcasting, zdroj: TV JOJ)

Televízia JOJ odštartovala tento týždeň ako líder trhu v hlavnom vysielacom čase. V pondelok si diváci z jej programu nenechali ujsť svoju najobľúbenejšiu zábavnú reláciu Inkognito a v utorok premiérový seriál 9-1-1.

Diváci oceňujú rozhodnutie TV JOJ vysielať aj v lete premiérový program, ktorý dosahuje úspechy v sledovanosti a s vyššími podielmi na trhu predbieha konkurenciu.

V pondelok 20. júla bola skupina JOJ lídrom slovenského trhu v hlavnom vysielacom čase s 28,6 % podielom a 10,5 % sledovanosťou. Skupina Markíza zaznamenala len 26,1 % podiel.

Noviny TV JOJ, Šport aj Najlepšie počasie boli trhovou jednotkou v čase svojho vysielania a diváci si nenechali ujsť ani ďalšie premiérové Inkognito, ktoré dosiahlo 8,4 % sledovanosť a 21,3 % podiel, pričom film Krycie meno U.N.C.L.E. na Markíze zaznamenal len 10,3 % podiel. Najpočetnejšia cieľová skupina diváčok Inkognita v CS 45-54 si vyslúžila až 9,8 % sledovanosť a 22,9 % podiel.

V utorok 21. júla si z večernej ponuky nespravodajských programom najviac divákov vybralo seriál 9-1-1 na JOJke, ktorý bol v univerzálnej aj v mladšej cieľovej skupine lídrom trhu.

V CS 12+ dosiahol 6,0 % sledovanosť a 14,5 % podiel, Dobre vedieť! na Markíze len 13,8 % podiel. V CS 12-54 si seriál na JOJ vyslúžil 5,9 % sledovanosť a až 18,7 % podiel, zábavná relácia na Markíze mala podiel len 14,2 %.

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; JOJ Group

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu