Marianna Ďurianová sa len nedávno stala novou moderátorkou pripravovaného televízneho online spravodajstva denníka Nový Čas a už vzbudila opäť pozornosť. Denník Nový Čas v stredu 28. októbra na svojom webe zverejnil informáciu, že byt Marianny v pondelok 26. októbra navštívili policajti.

V byte žije Marianna so svojím synom Romanom a partnerom Romanom Doležajom.

„Prípad súvisí s protizákonnou činnosťou, ktorej sa dopustila organizovaná skupina a na jej aktérov bola podaná obžaloba. Ide o trestné činy založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a vydierania. Samotný Doležaj tvrdí, že je nevinný,“ uviedol denník Nový Čas

Marianna Ďurianová sa po prestávke, ktorú trávila starostlivosťou o svojho syna Romana (3), vracia do médií. Pracovať bude pre najväčšie vydavateľstvo na Slovensku Ringier Axel Springer Slovakia.

Správu o jej mediálnom návrate priniesol už 9. októbra 2015.denník Nový Čas, ktorý pod vydavateľstvo RAS patrí.

Marianna Ďurianová sa vrátila z materskej dovolenky najprv späť do TV Markíza v novembri 2013 a pracovala v nej až do februára 2014. František Borovský, vtedajší generálny riaditeľ konkurenčnej TV JOJ sa vtedy chválil, že sa mu ju podarilo získať do JOJky, kde bude mať svoju vlastnú reláciu. Nakoniec z toho ale nič nebolo, keď Borovský z televízie náhle odišiel.

Teda až teraz sa Mariana vracia do médií, keď vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia rozširuje svoj tím o mediálne známu osobnosť, ktorá mu ešte viac posilní dlhodobo budovaný image.

Pôsobiť bude na pozícii moderátorky v pripravovanej spravodajskej online relácii s názvom Nový Čas Správy.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu