Najväčšia knižná výhra na Slovensku, aká tu kedy bola – na výhercu čaká – presne 365 kníh, ktoré sú ukryté v truhlici na tajnom mieste.

Vyhrať môže každý, kto si v júli objedná alebo kúpi aspoň 1 knihu vydavateľstva SLOVART v kníhkupectve Martinus.sk.

Šťastný knihomoľ získa truhlicu plnú zaujímavých svetových aj slovenských bestsellerov, v ktorej určite objaví tie najlepšie príbehy. Súťaží sa na internete aj v kamenných kníhkupectvách!

A ako získať poklad?
Každý zákazník, ktorý v kníhkupectve Martinus.sk nakúpi od 1. júla do 31. júla 2014 ľubovoľnú knihu vydavateľstva SLOVART, sa automaticky zapája do súťaže o Najväčší knižný poklad: truhlicu s 365 rôznymi knihami.

Výber kníh Slovartu môžete nájsť >> TU

 

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

„Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 21 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla.“

 

Táto výhra – 365 kníh – bude zároveň zapísaná aj do Knihy slovenských rekordov ako najväčšia knižná výhra na Slovensku. Víťaza oznámia v týždni od 4. augusta 2014 na webe Najväčšieho knižného pokladu >> TU

Zdroj: SLOVART, Martinus

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu