Michal Domonkos (zdroj foto: www.michaldomonkos.sk).

Vo vysielaní Rádia Viva pribudli dva nové formáty – talkshow „Na pivečko s režisérom“ a tanečná štvorhodinovka „Cube Radioshow“. Rádio plánuje zaviesť i nový zvukový obal.

Novú talkshow „Na pivečko s režisérom“ vedie známy herec a dabingový režisér Michal Domonkos. Tento formát zároveň uvádza aj pred živým publikom v divadle Nová scéna. Hodinová talkshow sa v éteri bude objavovať vždy v nedeľu o 18:00.

Ray Paeron (zdroj foto: Rádio Viva)

Tanečnú reláciu „Cube Radioshow“ mixuje Ray Paeron, rezidentný DJ belgického videokanála FUSEHIT a newyorského vydavateľstva Explicit Codec, spolu so svojimi hosťami. Vo vysielaní dostane priestor vždy v sobotu od 20.00 do polnoci.

Do kolektívu Rádia Viva po letnom príchode Ivana „Binďa“ Bindasa pribudol skúsený moderátor Andrej Wallner, ktorý alternuje v popoludňajšom vysielaní.

Novým víkendovým hlasom je Jakub Sudek, predtým pôsobiaci v Trnavskom rádiu.

Andrej Wallner (zdroj foto: Rádio Viva)
Jakub Sudek (zdroj foto: Rádio Viva)

Rádio Viva zmenami pokračuje v refreshi a dáva jasne najavo, že už dávno nie je oldiesovou stanicou: „Som veľmi rád, že vo Vive môžeme privítať nové tváre a že sa nám podarilo rozbehnúť dva zaujímavé formáty. Veríme, že poslucháči ich prínos do éteru ocenia. Aktuálne pracujeme na novom zvukovom obale, ktorý bude bodkou za všetkými prebiehajúcimi zmenami,“ uzavrel programový riaditeľ Rádia Viva Lukáš Turiak.

Rádio Viva môžete počúvať v metropolitnej oblasti na frekvenciách 93,3; 94,9 a 101,1 alebo cez stream na www.radioviva.sk.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu