Wolfgang Schrödl – líder nemeckej rockovej skupiny Liquido (zdroj: Dobré rádio)

Hity nemeckej skupiny Liquido si pospevoval celý svet a po dvadsiatich rokoch si skladba Narcotic podmanila aj ďalšiu generáciu.

Dobré rádio, mladší súrodenec portálu dobrenoviny.sk, privíta v stredu 11. decembra po 10:00 hod. vo svojom vysielaní jednu z najväčších svetových hviezd 90. rokov.

Dobré dopoludnie s Lenkou a Andrejom totiž navštívi Wolfgang Schrödl – líder nemeckej rockovej skupiny Liquido.

Liquido sa v deväťdesiatych rokoch minulého storočia preslávilo najmä skladbou Narcotic, ktorá si prakticky okamžite získala fanúšikov po celom svete.

Len v Nemecku sa po uvedení skladby predalo vyše 700-tisíc CD nosičov s týmto singlom.

S rovnomenným albumom Liquido získalo zlatú platňu Belgicku a Taliansku, v rodnom Nemecku kapela získala platinovú platňu.

Po vyše dvadsiatich rokoch si známa melódia zo singlu Narcotic podmanila ďalšiu generáciu a to vďaka remaku od trojice YouNotUs, Janieck a SENEX.

Wolfganga Schrödla privíta Dobré rádio exkluzívne iba vo svojej dopoludňajšej šou a reč bude nielen o spomienkach na 90. roky, ale aj o súčasnej tvorbe nemeckej speváckej a hudobnej legendy.

Internetové Dobré rádio začalo vysielať 28. mája 2018, v deň šiesteho výročia založenia portálu DobréNoviny.sk. Celodenné moderované vysielanie spustilo vlani 3. septembra.

„Chceme ľudí naučiť počúvať internetové rádio. Ukazujeme, že internetové rádio nemusí byť iba samohrajka, ale môže ponúknuť kvalitný obsah v profesionálnom prevedení,“ hovorí o rádiu Róbert Sedlák.

Úlohou Dobrého rádia teda nie je iba vysielanie hudby a šírenie pozitívnych správ zo sveta aj Slovenska, ale takisto aj snaha naučiť Slovákov počúvať internetové rádiá a zvyknúť si, že rádio neznamená automaticky iba to, ktoré si naladíte v aute.

Rádio vás môže počas dňa sprevádzať aj v práci či doma. Stačí len navštíviť tú správnu internetovú stránku.

Dobré rádio sa vyznačuje tým, že ako jediné rádio prináša výhradne pozitívne správy, ktoré vysiela každý pracovný deň vždy o celej a to od 8:00 do 17:00.

Hudobne sa Dobré rádio sústredí na najväčšie hity od 80. rokov po súčasnosť, s dôrazom na hity 90. rokov.

Dobré rádio možno počúvať na jeho webe www.dobreradio.sk, alebo pomocou rôznych streamovacích aplikácií a čoskoro aj pomocou oficiálnej aplikácie rádia.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu