zdroj: Dobré rádio

Dobré rádio, mladší súrodenec portálu dobrenoviny.sk, privíta nový rok 2020 spolu so svojimi poslucháčmi prostredníctvom Silvestrovskej šou, ktorá sa začína 31.12. na pravé poludnie. Silvestrovským vysielaním bude sprevádzať trojica Lenka, Miška a Andrej a ich hostia.

„Celé popoludnie sa budeme s poslucháčmi rozprávať o našej téme: Čo bolo pre vás tento rok prvýkrát. Okrem poslucháčskych reakcií a telefonátov sa pozrieme aj na to, čo sme ako Slováci zažili tento rok prvýkrát. Naživo sa tiež porozprávame so známymi osobnosťami, ktoré nám povedia o tom, aký bol ich uplynulý rok a čo chystajú ten nasledujúci,“ predstavil obsah Silvestrovskej šou moderátor Andrej Knap.

Silvestrovské vysielanie Dobrého rádia sa však bude niesť aj v znamení Veľkej silvestrovskej hry: vždy o pol (12:30, 13:30,… atď.) budú poslucháči a moderátori Dobrého rádia hrať špeciálnu hru, v ktorej budú musieť moderátori za 2 minúty uhádnuť, v ktorom meste či obci oslavuje Silvestra poslucháč na linke, pričom poslucháči budú môcť odpovedať na otázky moderátorov iba áno alebo nie. Ak moderátori neuhádnu, poslucháč vyhrá ceny od Dobrého rádia.

Prihlasovanie do súťaže už prebieha na Facebooku Dobrého rádia – prihlásiť sa možno poslaním svojho telefónneho čísla do správy. > Link na prihlasovanie

Okrem toho sa Dobré rádio každú celú hodinu pozrie do celého sveta, a to konkrétne na miesta, kde už stihli osláviť príchod nového roku 2020.

Okrem toho je pre poslucháčov pripravených mnoho zaujímavostí z uplynulého roka, výborná nálada a skvelá hudba.

Internetové Dobré rádio začalo vysielať 28. mája 2018, v deň šiesteho výročia založenia portálu DobréNoviny.sk. Celodenné moderované vysielanie spustilo vlani 3. septembra.

„Chceme ľudí naučiť počúvať internetové rádio. Ukazujeme, že internetové rádio nemusí byť iba samohrajka, ale môže ponúknuť kvalitný obsah v profesionálnom prevedení,“ hovorí o rádiu jeho zakladateľ Róbert Sedlák.

Úlohou Dobrého rádia teda nie je iba vysielanie hudby a šírenie pozitívnych správ zo sveta aj Slovenska, ale takisto aj snaha naučiť Slovákov počúvať internetové rádiá a zvyknúť si, že rádio neznamená automaticky iba to, ktoré si naladíte v aute.

Rádio vás môže počas dňa sprevádzať aj v práci či doma. Stačí len navštíviť tú správnu internetovú stránku.

Dobré rádio sa vyznačuje tým, že ako jediné rádio prináša výhradne pozitívne správy, ktoré vysiela každý pracovný deň vždy o celej a to od 8:00 do 17:00.

Hudobne sa Dobré rádio sústredí na najväčšie hity od 80. rokov po súčasnosť, s dôrazom na hity 90. rokov.

Dobré rádio možno počúvať na jeho webe www.dobreradio.sk, alebo pomocou rôznych streamovacích aplikácií a čoskoro aj pomocou oficiálnej aplikácie rádia.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu