DobréNoviny.sk pomôžu rodičom: Herečka a moderátorka Michaela Kapráliková deťom každý deň prečíta rozprávku

Rodičom pomôže na chvíľu si oddýchnuť od starostlivosti o svoje ratolesti, ktoré sa vďaka koronavírusu ocitli na neplánovaných “prázdninách” a tým malým predstaví tie najkrajšie rozprávkové klenoty, ktoré na Slovensku máme.

Už v pondelok 23. marca o 17:00 sa môžete tešiť na kultovú rozprávku z pera Pavla Dobšinského Soľ nad zlato.

Prísne opatrenia, ktoré štát prijal v súvislosti s koronavírusovou infekciou, okrem iného spôsobili zatvorenie škôl a mnohí rodičia tak museli zostať s deťmi doma a nemôžu sa tak naplno venovať svojim pracovným povinnostiam.

DobréNoviny.sk sa preto práve v týchto ťažkých chvíľach rozhodli, že spríjemnia čas malým, ale aj veľkým každodenným rozprávkovým príbehom z pera tých najlepších slovenských spisovateľov.

Stačí ak sa stanete fanúšikom stránky Dobré noviny na Facebooku, kde herečka a moderátorka Michaela Kapráliková každý deň o 17:00 prečíta krásnu rozprávku.

Rodičom tak pomôže na chvíľu si oddýchnuť od starostlivosti o svoje ratolesti, ktoré sa vďaka koronavírusu ocitli na neplánovaných “prázdninách” a tým malým predstaví tie najkrajšie rozprávkové klenoty, ktoré na Slovensku máme.

Každý podvečer si ku knižke sadne Michaela Kapráliková, ktorá mimo kritických situácií spojených s koronavírusom, moderuje každé ráno medzi 8:00 a 10:00 v internetovom Dobrom rádiu.

Okrem iného ju diváci poznajú aj z televíznych obrazoviek, kde sa predstavila v seriáloch: Zlodeji detí, Rodinné prípady, Divoké kone, Som Mama, Prázdniny ale svoj hlas prepožičala aj množstvu filmových postáv ako dabingová herečka.

Vidieť ste ju mohli aj na divadelných doskách, kde okrem iného pripravuje aj predstavenia pre detských divákov.

„Som rada, že sa budem môcť vďaka Dobrým novinám prihovárať všetkým deťom, ale aj tým skôr narodeným. A dúfam, že aj vďaka mne sa aspoň na chvíľu tento sci-fi film zmení na rozprávku. Rozprávku s dobrým koncom. Občas mi príde na pomoc aj zázračná ryba – môj Kapor. Ak neviete, o koho ide, tak pozerajte, počúvajte a dozviete sa,“ povedala Michaela Kapráliková.

Čítanie rozprávok bude naozaj autentické a Miška Kapráliková sa poteší aj z komentárov, ktorými budú môcť diváci prispievať počas celého priameho prenosu.

Na konci zopár z nich prečíta. Ak diváci rozprávku nestihnú, budú si ju môcť pozrieť na webe dobrenoviny.sk alebo na stránke Dobrých novín na Facebooku.

„V Dobrých médiách sa neustále snažíme prinášať inovácie a netradičný druh obsahu. Keď sme sa vo svojom okolí stretli s množstvom mladých rodičov, ktorým koronavírus sťažil ich životnú situáciu, uvedomili sme si, že by sme mali byť rodičom v ťažkých časoch nablízku,” povedal CEO mediálneho domu Dobré médiá Róbert Sedlák.

„Moderné technológie nám umožňujú zabaviť veľké množstvo detských divákov naraz a mnohým rodičom tak aspoň na chvíľu podať pomocnú ruku. Ja sám sa už na príbehy čítané úžasnou Miškou Karpálikovou teším ako malé dieťa,” doplnil Róbert Sedlák.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu