Tím televízie Barrandov posilní Lukáš Soukup na pozícii riaditeľa akvizícií a Markéta Deams prechádza na pozíciu riaditeľky skladby programu.

Dochádza k ďalšej zmene vo vedení TV Barrandov. Prichádza Lukáš Soukup a Markéta Deams
Markéta Deams a Lukáš Soukup (zdroj foto: TV Barrandov, foto koláž: masmedialne.info)

Tím divízie programu skupiny Barrandov sa rozširuje o pozíciu riaditeľa akvizície, ktorým bol menovaný Lukáš Soukup, ktorý popri riadeniu oblasti akvizícií bude zodpovedať aj za obsahovú časť vzťahu so strategickým partnerom TV Barrandov, spoločnosťou SPI International. Lukáš Soukup je tiež riaditeľom spoločnosťou Media View, ktorá obchoduje s akvizičným obsahom.

Svoju profesijnú kariéru začal v spoločnosti Médea. V oblasti starostlivosti o vzťahy so zákazníkmi sa venuje významným a VIP klientom spoločnosti. Zároveň je aj riaditeľom spoločnosti Media View.

Vzhľadom na rozšírenie vysielania skupiny Barrandov sa výrazne zvýšil význam skladby programu, preto doterajšia programová riaditeľka TV Barrandov Markéta Daems, ktorú strieda František Borovský > pozri  prechádza na pozíciu riaditeľky skladby programu skupiny Barrandov.

„Markéta Daems je profesionál vo svojom odbore a som rada, že prijala novú výzvu v programovom plánovaní skupiny Barrandov,“ oznámila generálna riaditeľka TV Barrandov, Ing. Marcela Hrdá.

Markéta Daems pôsobí v TV Barrandov od jej začiatku. V rokoch 2006 – 2013 pracovala ako špecialista akvizície, následne získala vedúcu pozíciu v oddelení Akvizícia a skladby. Funkciu programovej riaditeľky TV Barrandov zastávala od mája minulého roka, do 1. apríla 2015.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu